Unavený

1. ledna 2009 v 17:39 | Nyce-oH

Žánr: Slash, Pwp

Páry: Harry/Severus

Omezení: 18+

Betaread: Aaj@^^


Harry vyšel z koupelny. Převlečený do pyžama mudlovského typu. Byl unavený. Chtělo se mu spát, proto se jeho kroky ubíraly k ložnici. Vlezl si do postele přikryl se dekou. Zavřel oči a přibližoval se do říše snů. Z kýženého spánku ho vytrhl dech osoby, která ležela vedle něj. Její horký dech Harryho pohladil po obnaženém krku. Rozechvělo ho to. Záhy na své šíji ucítil jazyk kreslící tenkou mokrou cestičku. Slastné pocity ho přiměli otevřít oči.
,,Chce se mi spát," zaprotestoval proti líbajícím rtům na jeho krku.
,,Ale no tak, Pottere, neměl by jste zanedbávat svého manžela, " sykl mu do ucha milencův hlásek.
,,Já tě přeci vůbec nezanedbávám. Dělali jsme to ráno... A odpoledne. To ještě nemáš dost?" Hlas se mu podlomil, vlivem ruky, která zabloudila k jeho penisu a začala ho zpracovávat přes látku. Po pár šikovných pohybech mu zase stál. Harry celou situaci "objektivně" zhodnotil a uvědomil si, že se mu vlastně, už ani nechce tolik spát. Chtěly se mu dělat jiné věci, k spokojenosti jeho partnera ty stejné jako chtěl dělat on. Pod tímto zjištěním se otočil čelem k Severusovi a vyhledal jeho ústa v touze je políbit. Přejel mu jazykem přes rty, jež se pod ním automaticky otevřely od sebe a umožnily mu přístup do vnitř. Jemné dotyky se zvrhly v hrubé. Byl to polibek přiživený vášní. Mladší muž vyklouzl z úst toho staršího. Jazyk mu bloudil po Severusově tváři, krku, hrudi. Zastavil se až u jedné z bradavek, která záhy zmizela v jeho puse. Jemně ji sál, zatím co druhou dráždila jeho ruka. Nesetrval však v téhle pozici věčně, po chvíli začal přejíždět jazykem po plochém bříšku, přes mělký pupík až k chloupkům, které oznamovaly začátek genitálií. Motýlími polibky přemístil svá ústa k trčící erekci. Párkrát po její délce přejel rukou, což mělo za důsledek Severusův tichý sten. Sklonil se nad ní a vzal jí do pusy. Nejdřív obkroužil špičku. Pak pevně sevřel rty okolo údu a začal sát. Jeho hlava se začala pohybovat blíž ke kořenu. Penis v jeho ústech pronikal pomalu za mandle. Harry překonal dávivý reflex a vychutnával si Severuse hluboko ve svém krku.
,,Harry, přestaň, prosím nebo se udělám dřív než začneme," dožadoval se starší kouzelník.
Harry mu vyhověl. Stáhnul se. Jen co se Severus trochu vzpamatoval, což byla otázka dvou třech sekund, překulil se nad bývalého Nebelvíra. Jeho prsty rozepínaly, spíše se snažily rozepínat knoflíky pyžamové košile. Říkal Potterovi snad tisíckrát, že by bylo lepší, tedy praktičtější, kdyby spal nahý jako on. Nakonec rozepínání vzdal a jednoduše mu ten kus hadru přetáhl přes hlavu a vztekle ho odhodil na zem. To samé udělal i se spodní částí nočního úboru, jen s tím rozdílem, že ho stáhl přes nohy. Severus se natáhl k nočnímu stolku otevřel šuplík a vzal z něj lahvičku s lubrikantem. Navlhčil si v ní prsty. Uchopil Harryho tepající penis ústy a začal ho kouřit. Při tom do něj pronikal kluzkým prstem, ke kterému se po chvíli přidal druhý a třetí. Kombinace sání údu a dráždění prostaty doháněla brýlatého mladíka k šílenství.
,,Seve, chci tě," zašeptal svou prosbu.
Ta byla ihned vyslyšena. Severus přestal se svojí dosavadní činností. Opět použil lubrikant, který rozetřel okolo Harryho vstupu a na svoje kopí. Roztáhl svému partnerovi nohy. Přitiskl svůj orgán k otvoru do těla svého manžela a pomalu ho do něho zasouval až na doraz. Když v něm byl celí setrval pár okamžiků bez jakéhokoliv pohybu, aby se tělo jeho muže mohlo přizpůsobit. V té době se sklonil a letmě políbil ústa, která se nacházela přímo pod ním. Pak už se jeho kyčle začaly pohybovat v melodických přírazech.Severusův penis se při každém přírazu otíral o Harryho výběžek. Harry se svíjel slastí. Cítil přicházející vlny orgasmu. Jeho tělo se náhle prohnulo pod přívalem slasti. Explodoval na Severusovo břicho. Pro toho to byla poslední kapka, která ho dělila od vyvrcholení. Vystříkl do svého manžela. Vychutnával si zbytky do znívajícího orgasmu, když se skácel na únavou vedle chlapce-který-přežil. Hadr ležící vedle postele mu posloužil, jako utěrka. Utřel s ním všechno, co spočívalo na jejich tělech.
,,Severusi Pottere Snape, čím jste mě to utřel?" zeptal se nakvašeně černovlasý kouzelník. Snape nadzvedl jedno obočí ve snaze rozpoznat pravou identitu poskvrněného hadru. Ke své mu šoku zjistil, že je to Harryho pyžamo.
,,Do čeho se teď obléknu?!" Ptal se ho.
,,Řekl bych, že do náhradního,"odvětil mu suše Snape.
,,Nemám náhradní, zničil jsem ho."
,,Jak?" Zajímal se Severus.
,,Zdálo se mi o tobě," odpověděl mu popravdě.
,,Tak, v tom případě budeš muset spát nahý," jeho hlas opanovala škodolibost a radost, konečně se zbavil té příšerné růžové látky s nápisem " Will you be mine?".
 

17 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Teressa Teressa | 16. ledna 2010 v 0:48 | Reagovat

NADHERA!!!

2 Nade Nade | 23. ledna 2010 v 20:02 | Reagovat

Opravdu vtipný problém, jak se definitivně zbavit partnerova pyžama. :-D

3 Fabian Fabian | Web | 17. března 2010 v 21:48 | Reagovat

Luxusní, to je nejlepší HP slash, jaký jsem kdy četla! Miluju pairing Harry-Sev :D

4 Nyce-oH Nyce-oH | 18. března 2010 v 11:59 | Reagovat

Děkuji... ale to byl můj začátek xD jedna z prvních povídek :)

5 Ilay^^ Ilay^^ | Web | 1. července 2011 v 17:23 | Reagovat

ou tak tohle byla naprosto klasaa...xD dokonsle napsane :D

6 Nyce-oH Nyce-oH | 2. července 2011 v 14:56 | Reagovat

[5]: děkuji :)

7 lady lady | 2. května 2012 v 20:33 | Reagovat

hezké, pár gramatickych chyb, ale ty zcela nahradil závěr :-D

8 SITA SITA | 17. dubna 2013 v 6:37 | Reagovat

Na môj vkus to je moc o ničom začiatok bol pekný a vkusny čakala som že to rozvinies. Ale aj tak to bolonpekne. Ale Radim ti popracujna tom ešte. :-)

9 Nyce-oH Nyce-oH | 21. dubna 2013 v 23:02 | Reagovat

[8]: Díky za tvůj názor, ale jelikož jsem to psala před necelými 4 roky, tak teď už jsem někde jinde :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama