Nula procent

23. prosince 2010 v 20:25 | Nyce-oH
Tohle je můj předvánoční dárek, pro vás...povídka :) Jedná se očistou fikci...která je v určitých ohledech reálná a v určitých nereálná...pokut chcete svůj dárek dostal celí a co nejdřív... tak čekám hodně moc komentářů, abych byla happy XD ano tato povídka by měla mít dva díly, ten druhý přidám tak jen jsem si to nemohla odpustit nezkusit XD...
K  povídce... obsahuje sprostá slova, první díl je 15+ v druhém přitvrdíme...(pokut o něj tedy budete stát...)
Výslovnost jmen ... Deaz(dýz) Drei(draj) (já vím nejste blbí, ale já bych třeba blbá byla XD oprava jsem blbá  XD)
 Jinak VŠEM PŘEJU KRÁSNÉ VÁNOCE!
      Vaše Nyce-oH
Ps:užíte si povídku...:)Kožený lehce opotřebovaný gauč se prohýbal tíhou těla, které na něm spočívalo. Malou místností s více, než dobrou akustikou se nesly tóny vydrnkané na struny kytary.
"Myslíš, že by si mohl zvednout ten svůj zadek a konečně začít taky něco dělat?"zaškaredil se černovlasý mladík stojící zhruba půl metru napravo od kožené pohovky s kytarou v rukách, z jeho pohledu bylo vidět, že je nečinností blondýna celkem dost namíchnutý.
"Trhni mi,"suše ho odbyl druhý, dnes vážně neměl náladu na hraní, chtěl se pořádně opít.
Tmavovlásek natočil svou hlavu, tak aby na svého kamaráda viděl přes své rameno, vystřelilo mu jedno obočí směrem nahoru…"Co ti zas přelítlo přes nos?"kývl bradou, aby jej pobídl v rozmluvení se.
"Nic!"přitáhl si jeho společník nohy k tělu a dál zatvrzele mlčel, nechtělo se mu o tom mluvit, i když snad s ním jediným by mohl, jenže prostě nechtěl.
"Bože Deazi, chováš se jako malej fakan… nechápu proč si jednoduše nepřišel, když to míníš sabotovat, v konečném výsledku by to dopadlo líp, nezkazil by si aspoň náladu i mě!"v černovlasém to pěnilo, přímo vřelo, začal se vyvlíkat z pásu od hudebního nástroje, jež měl přes rameno, aby jej pak mohl opřít o stranu gauče, tohle nemělo cenu.
"Vole! Jako bych si plánoval, že budu nasranej!"vyštěkl na něj podrážděně blondýn, když si k němu druhý přisedal,"proč všechno shazuješ na mě? Zbytek kapely si někde válí šunky, připravují se na vánoční pohodu, ale za zkurvenou zkoušku můžu jen já, že jo?!"nepěkně se na něj zadíval.
"Fakt, jsi jako malej rozmazlenej fakan!"nevěřícně nad ním zavrtěl hlavou,"si tak příšerně vztahovačnej a urážlivej a já nevím, co všechno ještě…tak mi sakra řekni, co tě trapí! Vyřešíme to spolu… Ale uvědom si, že kdybych chtěl hysterický scény, tak můžu být doma se setrou!"protočil oči v sloup.
"Sorry…"špitl blondýnek, byl nahlodaný, potřeboval se někomu svěřit, říct mu celou pravdu, bez sebemenšího přikrašlování, jenže něco v hlavě mu říkalo, ať si to nechá pro sebe,"smím si tu zakouřit?"zeptal se jej pak.
"Výjimečně!"přikývl druhý, jež se začal zvedat z pohovky, aby mohl jít otevřít dveře, něčím se ten cigaretoví smrad bude muset vyvětrat a okna tu nebyla. Když už stál mezi futry, vzal zvenku celé balení piv v plechovce, jež bylo přikryto plachtou s ostatním alkoholem,"popelník je pod gaučem,"upozornil ho při cestě zpátky.
"Jop, díky."
"Neděkuj! Ještě totiž nevíš, že mě budeš sponzorovat,"zavrněl tmavovlásek, když si k němu opětovně přisedal, tvářil se jak nevinnost sama.
Deaz se rozesmál a natáhl k němu krabičku ze své kapsy,"jedna mě nezabije…"dodal.
"A ty si vážně myslíš, že skončím jenom u jedny?"popíchl jej.
"Hele!"
"A co si čekal? Že tě snad nezneužiju, když máš plnou krabičku? Naivní Deazík , naivní!"prstem jej šťouchl mezi žebra,"podělím se s tebou za to zase o tohle…"zamával plechovkami v ruce.
"Hmm… tak to si hodný…"zabručel blondýn, co bude zítra kouřit, když všude budou mít zavřeno a nebyl zas na tolik naivní, jak si jej dobíral Drei, aby vůbec mohl pomyslet na to, že mu s ním byť třeba jen jedna jediná zbude.
"Já vím,"potulně se zašklebil,"já jsem na rozdíl od tebe úžasný a nemám, ani jedinou špatnou vlastnost…"v jeho hlase bylo poznat, že to, co říká myslí s nadsázkou…
"Jsi gay"tiše jej uzemnil blondýn.
"No právě, vždyť to říkám nemám, ani jednu špatnou vlastnost,"zasmál se na Deaze,"na,"natáhl k němu ruku, ve které svíral už otevřenou plechovku.
"Díky,"převzal si jí a položil na zem, potřeboval si ze všeho nejvíc nejdřív zapálit. Cigaretu, již dávno svíral mezi rty, už mu jen stačilo najít zapalovač a připálit si, což byla otázka pár sekund.
Jeho společník si přehodil nohu přes nohu, přimhouřenýma očima jej sledoval, zatím co v něm mohutnými loky mizelo pivo,"tak už se konečně rozmluv…"to Deazovo mlčení jej začínalo pěkně dopalovat.
Blondýn se zhluboka nadechl, už to měl na jazyku, když tu ho zas přešla odvaha…nemůže mu to říct, když si do něj před chvílí rýpl za to, že je na kluky, Drei by se počůral smíchy, za téhle situace určitě, raději se sklonil pro plechovku, aby se mohl napít.
"No táák vole, známe se od první třídy a říkáme si skoro všechno, tak už to vyklop…nevím, čeho se bojíš!"
"Hej! Já se nebojím… jen se mi o tom nechce mluvit a neříkej mi vole!"Deazův obličej se zamračil.
Jeho kamarád se zhluboka nadechl, než nevěřícně zakroutil hlavou,"chováš se jak, ženská…"
"Nika se se mnou rozešla!"špitl světlovlásek stroze.
"A takhle si jí připomínáš?"neměl jí rád, přišla mu strašně hysterická a jako bonus byla to ženská, dva důvody pro Dreie, proč jí nesnášet, i kdyby byla sebe milejší.
"Blbečku,"ulevil si světlovlásek, který ucucával obsah své plechovky, kterého už nebylo mnoho, na jeden lok jí dopil a šáhl bez ptaní jestli může pro další.
"Hej, hej! Nepij to tak rychle!"varoval jej jeho kamarád, jež se natáhl pro zapalovač, aby si i on mohl konečně zapálit.
"Buď té lásky a přestaň se strachovat! Umím pít!"zamračil se na něj.
"Jasně,"ušklíbl se černovlasý,"ty tak…"moc dobře znal to jeho vyvádění, když byl v náladě,"proč tě vlastně pustila k vodě?"začal se zajímat.
"Poněvač je to husa! A víc se o tom bavit nehodlám!"upozornil jej, vražedným tónem, aby se jej na to už neptal.
"Husa jo?!"povytáhl jeho společník jedno obočí,"a to sis všiml, až teď?"popíchl ho,"hele já si myslel, že si jí měl jen na to jedno, takže nechápu, co tě na tom tolik vzalo… to v tom byla tolik dobrá?!"zeptal se jej bezmyšlenkovitě,"víš co? Ne, ne, ne, neříkej mi to, tohle nepotřebuju vědět!"zapitvořil se jako by si lokl octa, když už viděl Deazova ústa, jak se otvírají k odpovědi, ten se jen nakonec rozesmál.
"Dobře…"kývl…"nepovím ti to, ale po pravdě, stála za prd!"
Černovlásek hlasitě zaúpěl a chytnul se hraně za uši,"nééééééé…co si mi to provedl! Nechtěl jsem to vědět!"zamumlal tiše, někdy by se rád zbavil své bujné představivosti,"ale teď už vážně nechápu, co tě na tom vzalo?"zakroutil hlavou a stáhl dlaně ze svých uší.
"Když ti teď něco povím, nevykecáš to?"potřeboval se ujistit.
"A už jsem na tebe někdy něco vykecal?!"oplatil mu otázku otázkou.
"Nó, nic důležitého ne! Ale mohl by si…"pokrčil rameny.
"Fajn, přísahám,"rezignoval tmavovlásek,"tak už mluv…"přisál rty na plechovku, aby se mohl napít.
"Myslí si, že jsem teplej…"řekl na jedno nadechnutí a pak už jenom čekal na reakci.
Drei si myslel, že se nejspíš udusí, snažil se nevyprsknout tekutinu, co měl v ústech, nezačít se smát…těžce polkl,"cože prosím?"otřel si rty hřbetem ruky, pobaveně se díval do druhého rudnoucí tváře.
"Zapomeň, že ti to, kdy zopakuju… nemůžu za to, co si ta káča vzala do hlavy!"zamračil se na něj. "A nesměj se mi! Máš mě utěšovat!"
"Jo, jo, jo… promiň,"naklonil se k němu a pohladil ho po delších světlých vlasech,"v dnešní době, už se nemáš za co stydět, neboj se, najdeš si milého kluka a budeš s ním štasný až do smrti ámen… hele tak mě napadá, když si teď, jako že taky na kluky… nedáme to dohromady?"koketně na něj zamrkal.
"Kreténe… tobě zas někdy něco povím!"postěžoval si a vysmekl se z pod jeho prstů.
"Promiň…ale nemohl jsem si pomoci,"omluvně se na něj zadíval, než propukl ve smích,"bože můj, jak jí taková kravina mohla napadnout… bože já věděl, že je hloupá, ale že až takhle…"nechal větu vyznít do nekonečna, zatím co se pokoušel uklidnit.
"Právě, že není hloupá…"ucedil tiše skrz zuby Deaz.
"Po-po-počkej, co tím chceš naznačit!"tohle jeho společníka dokonale zchladilo…"poznal bych kdybys byl!"zamručel.
"Ty tak…"uzemnil ho…"a navíc nejsem, teplej…teda myslím, že nejsem teplej…"měl v hlavě zmatek…"nesmím být teplej…"kývl.
"Ty mě chceš zabít, že jo?"skepticky se na něj podíval, musí si dělat srandu…nebo se mu to celé jen zdá, tohle není možný…
"Vypadám snad na to?"zoufale zaúpěl a natáhl se pro další plechovku…
"Brzdi, tím nic nevyřešíš…"zamumlal Drei, propalující Deaze zkoumavým pohledem.
"Trhni mi… co když to vykecá? Umíš si vůbec představit, jaký bych měl peklo?"
"A víš, že i umím?!"odmlčel se tmavovlásek…
"Promiň,"hlesl druhý, nějak mu nedocházelo, čím si musel projít Drei, když si jeho ukřivděný milenec pustil ústa na špacír.
"V pohodě…chápu, že chceš okolo sebe kopat…"pokývl hlavou, černé vlasy se mu svezly do očí.
"Ale úplně nejhorší na tom, je že já si ani nejsem jistý…"zamumlal a vytáhl si další cigaretu, tu první již dávno dokouřil…
"Hele, určitě to zbytečně hrotíš… jestli se ti s ní nepostavil, neznamená to, že musíš být automaticky na stejné pohlaví…"snažil se ho nějak utěšit.
"Kreténe! Co si o mě myslíš… bože! S tímhle problémy teda vážně nemám,"dotčeně po něm vyjel…"dala mi kopačky, protože u mě našla…"zmlkl, neměl by mu to říkat,"zapomeň na to…"snažil se to vzít zpátky.
Tmavovlásek se zatvářil poněkud zaskočeně, tím co slyšel, hned ho napadlo, co u něj Nika mohla najít,"měl si jí říct, že je to pro ní… hele i to, nic nedokazuje… hodně mužů experimentuje, tohle se netýká, jen gayů…"
Deazovi spadla čelist až na podlahu…myslel, že svého kamaráda zaškrtí…co si o něm proboha myslí…"vole! Nenašla u mě žádnou sexuální pomůcku! Blbečku… nemysli na to, řekl jsem ti, jako bych nic neřekl!"v obličeji byl celí rudý…
Tmavovlasý se na něj ušklíbl…"jenže ty si řekl! A řekni mi, kdy ti tvůj nejlepší kamarád, poví, že si myslí, že je na kluky? Hm? To se nestává běžně! Tak už mi to proboha prozraď, co u tebe našla… Něčí slipy?"přisadil si, ale to už udělal čistě jen proto, aby jeho kamarád byl ve větších rozpacích.
"Já tě uškrtím… ty si takovej blbec! Nechci ti říkat, co u mě našla… je to osobní…"zavrtěl se.
"Bože… mluv!"protočil oči v sloup, tohle se mu vážně musí jen zdát.
"Fajn… ale jestli to někdy někomu povíš…tak tě zabiju… někdy… ale vážně jen někdy…spíš zřídka kdy… no prostě koukám na porno…"rozpačitě zamumlal, rty do plechovky nemohl se podívat druhému do očí…
"Jako na gay porno?"ujistil se Drei, chtělo se mu vyprsknout smíchy, ale ze solidarity to v sobě držel.
"Né, na normální, proto se tady z toho přece hroutím… protože je to strašně normální!"povolily mu nervy.
"Ty si taková hysterka,"povzdechl si černovlásek,"že už pomalu začínám věřit, že jsi teplej,"medově se na něj ušklíbl.
"Když já takový být nemůžu, přitahují mě ty těla, ale mojí největší můrou je, co když se pak někdy zamiluju do nějakého svého kamaráda, hetero kamaráda…to by bylo v pytli…"ty tři piva mu začaly nějak stoupat do hlavy.
"Takže tě to vzrušuje?"šeptnul druhý.
"Jo… ale jen některý, s takovým tím pornohercem, co má hodně zženštělý rysy v obličeji, dlouhé platinové vlasy pod lopatky a teď přijde ten nářez,"ani si neuvědomil, že se rozbásnil nad tím mladíkem, jehož videa má na počítači,"geniálně plochý břicho a vypracovaný hrudník a malej drobnej zadek s dlouhýma nohama a úplně nejhustější je, že je vždycky aktivní…"
Tohle bylo i na Dreie silná káva, snažil se být rozumný a nesmát se, ale teď se rozlechtal na plné kolo, blondýn jej obdaroval dost nepěkným a zároveň zoufalým pohledem.
"Co je?"obořil se na něj ostře…
"Nejsi teplej…"dostal ze sebe černovlásek mezi smíchem.
"Vážně?"Deazem projela vlna naděje…
"Vážně…až na to, že si zamilovanej do pornoherce,"ano uvědomoval si, že se chová, jako největší hajzl, ale nemohl si pomoci…tohle bylo tak vtipné…
"Kreténe!"světlovlásek měl silnou chuť mladíka naproti sobě pořádně udeřit, ale přemohl se a neudělal to…
"Hej… když se na to koukáš… tak se na to jen koukáš a nebo…"schválně nechal větu vyznít do nekonečna.
Blondýn ještě více zrudl… ne na tohle mu odpovídat nebude…
Drei ještě více překřížil nohy, měl dojem, že jestli se nepřestane smát, tak se asi počůrá…"hej, že ty přeci jenom nějaký ten vibrátor máš…"musel si do něj rýpnout… jedinou odezvou mu však byla prázdná plechovka, co mu prosvišťela kolem hlavy, jen tak tak ho minula. "Já to věděl…"
"V životě ti už nic nikdy nepovím…"založil ruce na prsou.
"Teď lžeš mě, anebo sobě?"sebevědomě se ušklíbl černovlasý.
"Hm, myslím, že oběma…"zaskřípěl zuby Deaz.
"Taky bych řekl…"odmlčel se, musel se uklidnit,"hele, proč si neřekl té blbce, že je to moje? Taky přeci sem tam lezu na tvůj komp…"nadhodil…
"Hej to mě nenapadlo…"zabručel jeho společník…,"jen jsem na ní čučel a seřval jí, co mi leze do složek a sice jsem se pak vymlouval, že to není moje…ale neměl jsem to na koho svést…myslíš, že bych mohl…"začal opatrně.
"Klidně… mě už je to všechno jedno…"usmál se, stejně to o něm skoro všichni věděli.
"Já tě nemít…"na druhého tváři se objevil úsměv od ucha k uchu…
"Stojí ti ta holka za to?!"zamračil se Drei, když jeho kamarád vylovil ze své kapsy mobil…
"Nestojí ale… víš co…"broukl chlapec…"já jsem ten, kdo dává kopačky!"zakřenil se.
"A je platonicky zamilovaný do kluka z filmů pro dospělé…"dodal černovlasý.
"Jop, a to je na tom nejlepší… protože je vysoce nepravděpodobné, že ho někdy potkám… stejně je to určitě cizinec… takže jsem naprosto normální…"
"Když myslíš…"


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TeressV:) TeressV:) | 23. prosince 2010 v 23:08 | Reagovat

Ano ano, chceme další dííííl awwww!! Hahaa jak si z Dreie dělá srandu, dívím se , že mu Drei nenakopal:DD Veselé Vánoce a plno dárečků:)

2 Nyce-oH Nyce-oH | 24. prosince 2010 v 16:03 | Reagovat

[1]:Mockrát děkuji, tobě také :)
Jináč Drei do něj taky pěkně šije XD

3 Lol Lol | 24. prosince 2010 v 18:53 | Reagovat

Urcite dalsi dil jeste dnes, prosim :))))

4 Nami Nami | 25. prosince 2010 v 17:04 | Reagovat

Jaaaaj nemozem si pomoct strasne uuuzasne to je :) skvelo pises :-D tak prosim co najskor novy diel prosiiiiiiiiiiiiiiiiiim :-)

5 Nyce-oH Nyce-oH | Web | 25. prosince 2010 v 21:25 | Reagovat

[3]:

[4]:

Mockrát děkuju, doufám, že se vám bude líbit pokračování :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama