Leden 2011

To, co se dělo a dít bude

29. ledna 2011 v 21:04 | Nyce-oH |  O blogu (a o mě)
Dlouho jsem se neozvala a dlouho nic nenapsala...
Pokut chcete vědět, co jsem dělala a jaké mám plány do budoucna tak následujte pod perex....

Nula procent IV.díl -část-I

10. ledna 2011 v 20:16 | Nyce-oH
Takže, vám jsem dávám první část 4 dílu... (silvestrovského)

Dilema

10. ledna 2011 v 18:57 O blogu (a o mě)
Jen aby ste měli přehled já píšu... to co jsem slíbila další díl Nula procent který tu měl být už před dvouma týdny, ale mám problémek... rozepsala jsem se a to, že celkem dost...takže mám otázku...stejně to budu muset rozdělit navíc částí, takže chcete, abych to sem přidala až to bude hotové, aby jste to měli hezky pohromadě XD (vidím to tak na tuhle neděli XD) a nebo chcete první část už teď a na konec si počkáte do té neděle...?
Jde mi jen o to, aby jste nemysleli, že na tom nepracuju a že tu ten závěrečný díl nebude... :)
Vaše Nyce-oH

Novoroční výkec (plus malá hádanka, kdo uhodne tomu napíšu povídku na jeho přání Ps: myslím to vážně :))

1. ledna 2011 v 17:05 | Nyce-oH |  O blogu (a o mě)
Ráda bych Vám všem, co chodíte na můj blog, popřála vše nejlepší do roku 2011... :)
A zároveň bych trochu z rekapitolovala rok 2010...
V uplynulém roce, jsem se hodně změnila, jak z té dobré stránky tak i v té stiné...
Seznámila jsem se Sei, se kterou spolupracuji na FF na Bleach a která mě toho hodně naučila, třeba i to, že sex se dá roztáhnout na pět stránek a né schrnout do dvou řádků :)
Tak jsem sem tam zlenivěla, ale i to se stává, ale možná je to tím, že rok 2011 trvá jen pár hodin, ale věřte mi jsem tak plná energie, že nějak věřím tomu, že v tomhle období budu hodně aktivní (ano naivita mě neopustila, pořád se mě drží :) )
Pod perex pak přidám svou fotku, aby jste si už nemohli myslet, že zatímhle blogem stojí zaostalejší inteligence někde z vesmíru z planety, kde neznají pravopis(já vím neměla bych si z toho dělat srandu a zapracovat se na sobě, což taky udělám, ale podle mě je taky důležité umět se zasmát vlastní debilitě:) )

Tak a teď vám dám tu hádanku (čistě jen prooživení, člověk co je zapálen do té věci jako já... bude vědět hned... možná chci také zjistit jestli někdo takoví existuje XD ale kdybych nebyla do toho takoví blázen tak se přiznám, že bych nevěděla o co jde :))
takže, co po vás chci... do komentářů by jste mi mohli napsat kdo by to byl:  Chris Criss (kdyby existoval, Chris Criss kterého myslím, není reálný) a jak jste na to přišli...
Prvnímu, kdo na to příjde napíšu povídku na jeho přání ... :)


a teď už ta mé slibované fotka... podperex doporučuju jen  osobám s pochobení... pokut takoví nejste a nezalíbí se vám, co uvidíte, tak je to váš problém protože já vás varovala XD

Vaše Nyce :)