Březen 2011

Krok do předu, tři kroky do zadu

27. března 2011 v 12:06 | Nyce-oH |  O blogu (a o mě)
Taky si někdy přijdete plní energie a tak? Že vás nic nemůže složit a pevně jste přesvěčení o tom, že už to bude jen lepší?
Pak uděláte krok do předu a chcete udělat ještě další, ovšem to už ne...jako by vás něco táhlo do zadu... v mém případě jde o to, že jen co jsem se začala trochu víc zaobírat svým blogem a povídkama tak bum bác onemocním, což měteda pěkně nas*alo, jelikož jsem byla shopná prospat 27 hodin a pořád jsem neměla dost, v životě mi nebylo tak mizerně, ale už je to lepší, sice jsem se vrátila k osmi hodinám spánku, ale pořád se pokouším vysmrkat si mozek z hlavy, která mě pak neskutečně bolí, ale to nějak přižiju jsem přece velká holka...včera jsem rozepsala další díl prázdnin jestli si na ně ještě pamatujete plus mi ještě zbývá dodělat pár stránek k poslední kapitole nula procent a bude, tak uvidíme jak se s tim poperu.

Tatínek pro mě chce přeci vždy jen to nejlepší

18. března 2011 v 22:07 | Nyce-oH
Co říci... snad jen to, že doufám, že jsem zpátky a zase budu psát den, co den a na plno se věnovat svému blogu...
A jinak k povídce...
Tak nějak jsem sedla pustila si písničky a psala... Předem se omlouvám, za chyby bude jich asi dost, protože jsem psala v druhé osobě jednotného čísla a tak nějak jsem nevěděla kdy dát si a jsi teda jako já vím že ty jsi a on si prohrábnul vlasy, ale tak nějak mi k tomu ty někdy sedělo i si... tak mě prosím omluvte, nejsem si jístá a betu nemám

Popis:
Originální
Varování:18+ a konec dosti otevřený, který naznačuje sadend, ale jelikož je otevřený můžete si myslet, že to nakonec skončilo dobře... a také pár sprostých slovíček
Hlavní myšlenka: Rodiče to s dětmi, přeci vždy myslí dobře, ale někdy to jaksi nedomyslí a to, co se jim zdá dobré, dobré prostě nění!
Pár:Ilja a Simon

Užíjte si to :)

Nula procent IV.díl- část IV

1. března 2011 v 0:02 | Nyce-oH
Tak jo :) další , tentokrát předposlední část je tady, která nám hezky uzavře párty... bude tam spoustu narážek na sex, který tam nakonec taky bude takže 18* doufám, že se vám bude líbit, příjemné počtení přeji :)