Červenec 2012

Prázdniny 32.díl 1 část

18. července 2012 v 2:48 | Nyce-oH
Tak pomalu, ale jistě chytám nějaký rytmus a jsem ráda, že vám mohu přidat další část Prázdnin relativně tak krátkem časovém úseku (čtě te na mě v krátkem časovém úseku XD) i když by to samozžejmě mohlo být ještě lepší, o co se samozřejmě budu i snažit :)
Dnešní díl dáme 15+ protože jsou tam jisté narážky na předchozí díl, teoreticky by to mohlo být i bráno jako 18+, ale jelikož zde žádný sex neudál, tak prostě dávám 15+ XD... Mockrát děkuji za komentáře, které také měli jistý podíl na tom, že jsem to napsala tak "rychle" XD
Užíjte si čtení... ale musím vás varovat, že jsem si po sobě jistý úsek povídky ještě nestihla přečíst, což zvyšuje frekvenci chyb... přečtu si to ráno... xD
Pěkné čtení přeji...

Prázdniny 31.díl 3část

9. července 2012 v 20:15 | Nyce-oH
Tak jo, nebráním se žádným kamenům na mou hlavu, protože mi to trvalo déle, než jsem samotná předpokládala.
Dnešní díl je 18+ (a já jsem zjistila, že už neumím psát sex, což mě celkem deprimuje…ale i přesto se mi to nějak roztáhlo do čtyřech stránek PWP)
Ale nebojte před tím je i děj :) Kdybych pojmenovávala kapitoly, dnešní by se jmenovala: Taková normální večeře…
Ps: Jestli tyhle prázdniny, už nedopíšu Prázdniny, tak si jdu skočit!

dvě drabbles: Jako sůl a Uvězněný v okamžiku

1. července 2012 v 22:06 | Nyce-oH
Konečně jsou prázdniny a já se pomalu, ale jistě navracím k psaní. Bohu dík za ně! Sice ještě nemám dopracovanou žádnou kapitolu z Blogers či Prázdnin, ale obojí je rozepsáno… a časem bude. Pro rozehřátí jsem dnes napsala dvě drabblata, které vám sem dám.
Příjemné počtení přeji…