Leden 2013

Někdo, kdo nejsem - 6.kapitola b2/b2

29. ledna 2013 v 17:43 | Nyce-oH
protože prostě blog XD

Někdo, kdo nejsem - 6.kapitola b/b2

29. ledna 2013 v 17:41 | Nyce-oH
Tak jo, jak jsem slíbila, tak i plním :) Věnováno hlavně Pret, protože s malou Sheldonovou pomocí uhodla, co se mi zrodilo v hlavě XD A dále pak Arya Flowerny Turner, ell, Suzu, xixixi, ada, katka, Yaw, Stella,Monika,Remi, za jejich komentáře :)
Doufám, že se vám to bude líbit :) (btw... je to prý na jeden článek moc dlouhé, tak to budou dva malé :) )

Někdo, kdo nejsem - 6.kapitola a/b

26. ledna 2013 v 18:41 | Nyce-oH
Tak jo lidi, pokračujeme... a do spod, si dáme malou soutěž :)

Půlnoční překvapení na mém Maturiťáku

20. ledna 2013 v 16:40 | Nyce-oH |  O blogu (a o mě)
Tak jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o vystoupení našich kluků, protože dle mého to měli úžasný, tak pokut máte chuť se podívat na Labutí jezero a zasmát se, pokračujte podperex...(Ps: Odetinu sukni jsem šila já xD ať se tu nechlubím cizím peřím xD)

Někdo, kdo nejsem - 5.kapitola b/b

19. ledna 2013 v 1:00 | Nyce-oH
Před pár hodinama jsem se vrátila z Brna (kvůli tomu jsem stávala ve 3 ráno a ještě jsem nešla spát... žehlím si vlasy, co vás všechny, co jste si přišli přečíst povídku strašně zajímá XD) (zítra) díky tomu, že už je po půlnoci tak čtěte dnes mám maturitní ples a už teď nestíhám ( vlasy a tak vše kolem si dělám sama, já vím vtípeček xD) no a tím se dostávám proč vám to sem dávám v tak ranní hodinu, čím nestíhám a stíhat nebudu ... takže, když nebudu reagovat na vaše komentáře, bude to tím za A. Parádím se za B. Kleplo mě XD A jestli jsem tu na sekala milion chyb a přijde vám, že jsem lehce či těžce střelená může za to pár hrníčku kafe a trochu E-drinků (víc než trochu :) ) Ale každopádně, třeba se tu ještě mihnu během... Ps: přejte mi ať vypadám, jako princezna ... :P(protože v to moc nevěřím :) )
Ps: proč jsem nenapsala samostatný výkec? Nechtělo se mi psát dva články...
K dnešnímu dílu dozvíte se jak to dopadlo z Kryštofovou tužkou a pán Ondra si zas jednou bude proti řečit, spíš proti čínit a vše bude moc řešit... Ps... Varování? Že by pokus o humor? xD

Někdo, kdo nejsem - 5.kapitola a/b

12. ledna 2013 v 13:11 | Nyce-oH
Tak tedy mám pro vás další část a je 15+ pro Ondřejovi představy :) Užíjte si to...

Někdo, kdo nejsem - 4.kapitola b/b

5. ledna 2013 v 15:14 | Nyce-oH
Takže minule jsme Kryštofa s Ondřejem zanechali v dosti nejednoznačné situaci... no tak dnes ji aspoň trochu zjednodušíme :) Vracíme se na zpět do autobusu :) příjemné čtení přeji...
15+ raději ikdyž já bych tam žádné varování ještě mít nemusela :)

Někdo, kdo nejsem - 4.kapitola a/b

1. ledna 2013 v 13:38 | Nyce-oH
Tak je to tady Nový rok 2013 a já Vám všem do něj chci popřát jen to nejlepší :)
A proto chci věnovat dnešní kapitolu Voldy, protože mám strašně ráda její povídky a vždy mě potěší, když tu zanechá komentář, protože přeci když máte rádi něčí povídky a on vám pak zanechá komentář, tak je to vážně dobrý pocit :)
Dále ji chci věnovat Bero, protože občas funguje jako můj konzultant a je v tom vážně moc dobrá.
A v neposlední řadě ji chci věnovat: Axel, Lea, Arya Flowerny Turner, Suzu, Heartles, Alla za jejich komentáře k tomuto cyklu :) Děkuju :) Snad pro mě bude 13 šťastné číslo :)
A teď už povídka :) Užíjte si ji.( Konečně se začíná něco dít :) )