Září 2013

Někdo, kdo bych chtěl být - 12.kapitol část b

27. září 2013 v 1:14 | Nyce-oH
Takže dnes bude předkec trochu na déle, prvá věc jelikož se budu stěhovat a budume si zařizovat internet a v tuto dobu ho chtějí hodně lidí, tak se může stát žebu týden bez netu, druhá věc jdu na vysokou tak nevím jak budu zvládat psaní, třetí věc posouvám publikování na sobotu, protože už teď vím, že takhle brzo v pátek další kapitolu nikdy nebudu mít napsanou, ikdyž kdo ví XD, čtvrtá věc na svou FB SLASHet stránku budu dávat zase takové ty hry uhádněte kolik to má stránek a zveřejním dřív XD Jo a ještě, jsem mírně nachcípaná a ještě k tomu teď jedu na víkend na seznamovák, takže když vám nebudu odpovídat, není to tím, že bych nechtěla, ale že nemůžu, ale až tu zas budu tak odpovím všem, jestli tu budu mít nějaké resty :)
A teď už ke kapitolce. Naše odbočka konečně bude nabírat grády XD Možná, že je to trochu telenovelka pofiderního rázu z té nejčervenější knihovny, ale musím vám říct, že mě to velice baví psát a doufám, že vás to baví stále číst :)
A dnešní kapitolku věnuji Arya Flowerny Turner za to, že se jako jediná zapojila s takovým zápalem do mé "čupr supr" hry... Dále Voldíkovi, která mi tak krásně komentuje, toho si cením je to skvělá nakopávačka do dalšího psaní, jelikož se vždy těším, co trefného mi na to napíše :) Pavle, jelikož mi taky teď hodně komentuje a taky je to supr... A Kalamity Jane, ikdyž mi chce zmrzačit mé "milé milované" charaktery XD A ještě Bero, i když teď také nevládne netem, jako za chvilku nebudu vládnout ani já :)
Hezké čtení přeji :)

Někdo, kdo bych chtěl být - 12.kapitol část aa

20. září 2013 v 0:06 | Nyce-oH
Takže tato část bude během na delší trať, ale doufám, že některé z vás potěší, i když se malinko odkloňuji a dělám odbočku, až si to přečtete tak pochopíte :)
Příjemné počtení přeji :)

Info článek...

19. září 2013 v 16:01 | Nyce-oH
Tak jsem si zářídila na Fb skupinu pro ten to blog: Skupina, ke které patří http://slashet.blog.cz . Pokud někoho bude zajímat, co se děje v mé hlavě, anebo co poslouchám, když píšu své yaoi povídky... tak to bude k naleznutí právě tady plus další aktuality :)
Tak pokud máte zájem tak odkaz zde všichni jste vítáni :)
Vaše Nyce

Někdo, kdo bych chtěl být - 11.kapitola

13. září 2013 v 1:40 | Nyce-oH
Jelikož je pátek tak je tu i další díl :) Stejný den, jako minule, ale z pohledu Kryštofa a Antonína.
Příjemné čtění přeji.

Někdo, kdo bych chtěl být - 10.kapitola

9. září 2013 v 15:44 | Nyce-oH
Tak konečně se mi podařilo nějak překlenout tu hroznou pauzu, která tu nastala. Omlouvám se, že jste na další díl museli, čekat tak dlouho, ale snad to znáte, když člověka jednoduše udolají nějaké jeho soukromé věci, které si musí pořešit a je z toho akorát tak ve stresu... Ale tak pořád si říkám, že chci být jednoduše Last man standing, nehledně na to, co se okolo mě děje ( a taky nehledně na to, že jsem žena XD) :)
Dnešní kapitolu bych ráda věnovala... Arya Flowerny Turner, nekdokomuselibitvojepovidky,
A hlavně Voldymu a Pavle za jejich povzbuzení :)
Dnešní díl raději 15 +...