Někdo, kdo bych chtěl být - 12.kapitol část c

6. října 2013 v 13:23
Omlouvám se za zpoždění, dnešní část je poněkuď kratší, ale nechci, aby jste čekali ještě dýl :)
Takže příjemné počtení přeji.


část.C

"A nepovídal si před chvíli, že na tohle ani nepotřebuješ být opitý?"
"Teď nevím, jak to myslíš, ale jestli tak, že se potřebuji opít, aby se mi líp muchlovalo s Antonínem tak to fakt ne. Spíš jsem na to, jen dostal chuť, tam to s tím nemá vůbec nic společného!"
"Hmmm…"vševědoucně s úsměvem na rtech zamručel.
"Co? Hej proč se na jednou tak culíš? Co je? Řekni mi to!"
"Přemýšlím…"odbyl ho stroze a jeho rty se ještě rozšířily do stran tváře.
"S tím úsměvem? To určitě! Vyklop to!"naléhal na něj, jelikož byl zvědavý, co se jeho bratranci právě honilo hlavou.
"Tak přemýšlím… jak to s Antonínem máš…"
"Aha…"uklidnil se.
"Povíš?"
"Hm… tak já bych se vyhnul ještě nějakému škatulkování… ale vím, že se s ním teda rozhodně nechci přestat bavit…"
"Přitahuje tě?"vystřelil pak pohotově další otázku.
"Jako sviň!"přikývl.
"Máte spolu o čem mluvit?"pokračoval ve vyptávání se.
"Jo zatím jsme společná témata ještě nevyčerpali…"
"Je ti s ním asi hodně dobře, když tě tak vzalo, jak se s tebou chtěl přestat bavit,"konstatoval spíš jen tak pro sebe než pro Vojtu.
"Jo je… hodně. Ondro, povíš mi prosím, kam těmi otázkami směřuješ?"podezřívavě se zakabonil.
"Hádej, můžeš dvakrát!"zašklebil se na něj.
"Já fakt nevím, ale bojím se…"
"Nemusíš, jelikož stejně už určitě tušíš. Jen si říkám, když mě s Kryštofem trvalo necelých čtrnáct dní, na to abychom pak byli spolu… tak jak dlouho to bude trvat vám…"nemohl si pomoct v tom ohledu, aby to nesrovnával, teď už věděl, že když mu Vojtěch říkal, že kdyby měli stejnou matku, byli by jak dvojčata, tak jeho bratranec nebyl, až tak daleko odprosy, opravdu si byly v určitých ohledech strašně podobný a přišlo mu, že i ta situace, do které se Vojtěch dostal, byl vzata skoro jak přes kopírák z jeho vlastního života. I když bylo možné, že se pletl, jelikož by jen strašně chtěl, aby se něco tak šíleného nedělo jen jemu, ale ač byla pravda kdekoliv, on si prostě ve svých myšlenkách nemohl pomoct.
"Ou, máš teda pěkně nebezpečné myšlenky…"snažil se tomu vyhnout.
"Já vím, ale prostě si nemůžu pomoct to neporovnávat…"přiznal svému bratranci.
"Víš, co Ondro, zeptej se mě raději, až budu nalitý a upřímný… protože já nevím… teda vím… ale chci, co nejdéle dělat, že nevím, už jen pro svojí vlastní psychickou pohodu. Protože už jen to, jak se mnou zamávalo, když jsem sem přišel a viděl toho Tomáše plazit se po Antonínovi… No ty vole, to byla síla! Mně se úplně zatemnilo před očima a měl jsem chuť čapnout tu nádheru za pačesy a odtáhnout ho za ně někam hodně daleko od Tondy a vyrvat mu všechnu kštici, tak že by mu ani Antonín nebyl pak schopný pomoci… A to jako já fakt majetnický nejsem…"
"No evidentně teď už jo…"pokýval nad Vojtou pobaveně hlavou.
"No asi ano…"souhlasil s ním dost nerad,"hele, ale teď upřímně… já jsem z toho dost vykolejený, i když se snažím tvářit, že nejsem. Třeba když si Tonda šel zapálit a já ho uviděl… No já byl tak vzteklej, že si sem přivedl toho Tomáše, jsem do něho úplně ryl a přitom jsem vůbec ani nechtěl!"měl strašnou potřebu se svěřit, tak to i udělal, i když mu bylo tak trochu trapně.
"Ale teď snad už dobrý ne?"
"Tak víceméně… uvidíme, jak se to dnes ještě vyvine, bych se snad ani nedivil, kdybych tu ještě od někoho schytal facku. Adeptů na to mám víc. Ale tak, když nebude od Antonína, tak to přežiju. Jako kdyby mě zase odstrčil, tak nevím, co bych dělal. Už minule to bylo dost ponižující a to, to bylo poprvé, kdyby se to stalo ještě jednou, tak to už by to bylo na mašli!"
"Hele ale jak jsem vás pozoroval, tak si nemyslím, že by ses musel něčeho takového znovu obávat… Jako ten byl do tebe úplně zaklenutý!"
"Joj, ale už by se fakt mohl vrátit,"nervózně pohlédl ke dveřím.
"Ježiši nevyhlížej ho pořád…"Ondřej to okomentoval velice pobaveným hlasem, protože už nějakou chvíli pozoroval, jak Vojtovi pořád utíkají oči ke vchodu.
"Když já si nemůžu pomoct…"špitl nervózně.
"No, Vojto…"nepokrytě se mu smál.
"Prosím tebe hlavně to nekomentuj…"sám se pro sebe musel ušklíbnout,"já vím, jsem hroznej… ale nějak mi tam pořád lítají oči, aniž bych to mohl nějak ovlivnit. Se snažím uhlídat, pak se zapomenu a už tam koukám…"
"Fakt jsi nic nepil?"popíchl jej s nadsázkou, jelikož vůbec nepochyboval o Vojtěchovi střízlivosti.
"Opravdu nic, o to je to děsivější, že?"
"To teda,"souhlasil s ním.
"Ale neřešme to bůhví, jak to bude ráno, nebo za pět minut,"muml pak skepticky.
"Vojto, ale jestli si jen hraješ, tak je to fakt dost hnusný a přes čáru. Ne, že bych Tondu nějak hájil, to já ani neumím, ale když si to tak celé vezmu, co udělal, tím myslím ta líbačka tady s tebou a to, že je teď vevnitř a řeší to s Tomášem, teda to si jen myslím, kývni hlavou, jestli mám pravdu… fajn já si to tak nějak říkal… tak kdyby to ráno bylo jinak, nebo bože chraň už za těch pět minut, tak by si z něj udělal pěkného idiota…"
Vojtěch se rozhlédl okolo sebe, aby zjistil jestli je někdo poslouchá, ale zdálo se, že když nikomu necpal jazyk do úst, nikdo mu pozornost nevěnoval,"Ondro, upřímně… chci ho, je mi s ním dobře… ale zbytku se bojím jak sviň… Člověk přeci svůj postoj nemůže změnit přes den… já nevím, jak zareaguju… ale kvůli tomuhle svému strachu, nechci přijít třeba jen o jednu krásnou noc, nebo krásný týden… Třeba to taky může skončit tím, že se sem nakonec od Tomáše nevrátí a udělá idiota ze mě… Já nevím a nechci o tom ani přemýšlet… chci prostě žít a ono se nějak uvidí… ale pravda je, že, ano cítím se s ním úplně rozdílně, než s mými kamarády a úplně rozdílně než s mými známostmi… ale nechci to více analyzovat…. Ne teď, abych když tak pak nevypadal jak debil… kdyby to fakt nakonec bylo úplně jinak."
"Fakt to teď tak cítíš?"podivil se zaražený brunet, tohle opravdu nečekal, že kdy uslyší ze rtů svého bratrance.
"Né,"pronesl teatrálně,"proto ti to asi říkám! Protože to tak vůbec necítím!"protočil oči v sloup,"Myslím, že kdyby mě teď slyšel třeba Kuba, tak by se mi nehorázně vysmál, protože já jsem pořád samý srandičky srandičky, ale teď mě docela humor přešel a snažím se ho držet jen na oko…"
"Tak jednou musela přijít zima i na kozáky…"poznamenal Ondřej uštěpačně.
"Tak díky, jsi fakt kámoš,"zašklebil se nad brunetovou reakcí, oči mu opět zabrousily ke dveřím a světe div se, konečně se dočkal toho na, co celou dobu čekal.
Ondra se svévolně také otočil tím směrem,"tak já zas jdu…"
Vojtěch přikývl na srozuměnou a sám vyčkával, až k němu Antonín dojde. Přímo na něm vysel svým zrakem a čekal na cokoliv, co mu prozradí, jak to aspoň přibližně probíhalo vevnitř.

"Ták…"vydechl Antonín, když došel k Vojtěchovi,"teď si konečně spolu můžeme dát tu slíbenou cigaretu v klidu… nebo v klidu, respektive ještě se tu prožene rozzuřený Tomáš, který teď momentálně volá, nějakému svému kamarádovi, aby ho odtud okamžitě odvezl, takže to možná až v takovém klidu zase nebude…"
"Jaj, tak snad to ještě nevezme přes kuchyni, kde by mohl ukořistit váš nejdelší kuchyňský nůž… to bych pak nerad, aby mě tu jen koutkem oka zahlédl…"
"Nemáš nějak moc bujnou fantasii?"Antonín povytáhl jedno obočí.
"Tak v to doufám…"
"Ale prosím tebe, možná že se neudrží a něco ti poví, ale stejně má větší pifku na mě, podle mě po tobě ani řvát nebude, to já jsem tu z něj udělal vola… už po druhý…"dodal hořce sám nad sebou zklamaný.
"Udělal ti scénu?"
"A ty se divíš?"zeptal se ho podezřívavě.
Vojtěch pokrčil rameny, ne proto že by byl zaskočen zrovna tímhle, spíš mu rozum stál nad něčím úplně jiným. "Takže teď po mě budou divně pokukovat i ti, co nebyly venku?"
"Tak malinko…"připustil.
"Jak moc malinko?"
"Spíš víc malinko, než míň malinko."
"Takže vlastně vůbec ne malinko… Hezký, zkazil jsem ti párty…"konstatoval zasmušile.
"Právě že spíš naopak… Rozjel si mi párty… myslím si, že ještě hodně dlouho se bude povídat o tom, jak mi Tomáš chrstnul bílý víno do xichtu, ještě že nepije červený…"
Vojtěch vykulil oči a prohlédl si nevěřícně Antonína od hlavy až k patě,"ale vždyť nejsi mokrý!"
"Převlíkl jsem se?"zaintonoval větu spíše do otázky než do sdělení.
"Bože můj ještě mi řekni, že po tobě nakonec hodil i tu sklenku…"
"To ne, to by neudělal… tohle spíš byla jen okamžitá reakce bez myšlení…"
"No ještě ti mohl dát facku…"
"Možná, že bylo přeci jen nakonec fajn, že tu ruku neměl volnou…"přikývl mu na souhlas a raději pomlčet, o tom že facku dnes už také schytal, ale akorát ne od Tomáše, nýbrž od Kryštofa, s kterým ovšem měl takovou dohodu.
 

12 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Arya Arya | 6. října 2013 v 16:12 | Reagovat

Ach jaj, fakt trocha krátke, ale vďaka že aspoň niečo :)
Božééé, Vojtík do toho padá po hlave :3
A Kryštofíček robí bordelík, dúfam že si s ním Ondro pokecá.
Mám dojem, že AnTěch sa stáva havným párom a KryOn sú kdesi v pozadí (to nie je fér, každý názov párovania znie super, iba ten čo urobím ja je debilný -_-). Nie že by som sa sťažovala, Kryštof mi ozaj lezie na nervy, čo mu je do toho, s kým chodí Antonín? Jop, chápem, je to jeho kamoš, má ho rád, nechce aby mal zlomené srdce or whatever, ale o Vojtovi nič nevie, tak by mohol mlčať

2 Voldy Voldy | 6. října 2013 v 16:27 | Reagovat

Tak... dneska asi nemám co říct... dneska nebudou vykecávky. Jsem nějaká přešlá a no... Kryštof mi taky leze na nervy, souhlasím :-D mě jich tam ale začíná lézt na nervy víc. Bude bitkááá

3 Pavla Pavla | 6. října 2013 v 17:14 | Reagovat

Ještě jednou Vojtěch je prostě sladkej, doufám,že si ho Antonín správně ochočí, Ondra je pořád fajn, Kryštof zlobí,ale je jasné,že mu na Antonínovi záleží,těším se jak to bude dál,jsem ráda,že jsi dala kapitolu,díky

4 Nyce-oH Nyce-oH | 6. října 2013 v 22:43 | Reagovat

[1]: Ano vystihla si to naprosto přesně, jenže, on si Kryštof myslí, že má Vojtu úplně předčteného to je ten kámen úrazu XD Jenže Vojta klame tělem, a někdy i sám sebe :)

[2]: JAJ, prosím, žádné avadičky na prostého autora a jeho charaktery XD Já ani oni nejsou chlapec-který-přežil ... merlinžel :( XD

[3]: Děkuji, jsem ráda, že jsem ti udělala radost :) Uvidíme, jestli se Vojta nechá :)

5 KATKA KATKA | 7. října 2013 v 11:31 | Reagovat

Kryštof je můj oblíbenec takže může Toníka klidně chvíli mlátit :-D

6 Mei Mei | 11. listopadu 2013 v 16:09 | Reagovat

kedy bude new kapitola?

7 Nyce-oH Nyce-oH | 17. listopadu 2013 v 21:20 | Reagovat

[6]: Snad do konce tohodle týdne  mám 75 procent nového dílku, píšu když mi to jde ve volných chvílích, vím je to hrůza, jak tu je ted ne aktivno... ale už brzo nebude, taky mě trápí

8 Pavla Pavla | 20. listopadu 2013 v 20:10 | Reagovat

Jsem ráda,že bude další kapitola,bála jsem se,jestlis na psaní nezanevřela,když vím,že bude,ráda počkám,těším se

9 Nyce-oH Nyce-oH | 24. listopadu 2013 v 16:18 | Reagovat

[8]: No nezanevřela, jen brutálně nestíhám, to je můj prpblém :)

10 IQY IQY | 29. prosince 2013 v 11:46 | Reagovat

jasná a krátka otázka -

bude pokračovanie, prosím?? :-(

táto poviedka Tebou písaná je brilantná a rozhodne si zaslúži ďalší život, či vari nie? :-?  :-P

11 Nyce-oH Nyce-oH | 26. ledna 2014 v 0:36 | Reagovat

[10]: Bude pokračování, ano pauza je to šílená, až mě teď z toho zamrazilo, jenže já se nejdřív potřebuju nějak poprat s prvním semestrem :) jinak děkuji za ojodnocení.

12 IQY IQY | 12. února 2014 v 13:08 | Reagovat

[11]:Dík za odozvu :-D
Už som sa bála, že si to vzdala a ja uschnem zvedavosťou!!! :-P
V každom prípade držím Ti palce v boji s neľútostným bojovným semestrom - viem, je to ľúty tyran, má ostré výpady a nepríjemné podpásovky! O_O  ;-)
A práve preto volám: "Do boja! Vydrž a vytri s ním podlahu!"
Tvoji čitatelia verne čakajú a už naťahujú krky zvedavosťou - veríme v Tvoje absolútne víťazstvo! :-D  :-)  :-P

13 Winstontiere Winstontiere | E-mail | Web | 15. března 2017 v 17:21 | Reagovat

thanks due to the fact that this significant informative website, keep up the skilled work check out this <a href=http://onlinecasinos-x.com>online casinos</a> offers    , buy <a href=http://adultsrus.us>sex toys</a>

14 Smithd198 Smithd198 | E-mail | Web | 11. května 2017 v 4:34 | Reagovat

Farmville farms even include free gift that is eefbdfdedddkccbd

15 Pharme943 Pharme943 | E-mail | Web | 11. května 2017 v 18:24 | Reagovat

Hello!<a href="http://via3indian.com/#1.html">viagra from india</a>

16 Pharmd378 Pharmd378 | E-mail | Web | 11. května 2017 v 18:28 | Reagovat

Hello! viagra from india http://via3indian.com/#4.html

17 Pharmg265 Pharmg265 | E-mail | Web | 11. května 2017 v 18:29 | Reagovat

Hello!

18 Ahmedhuh Ahmedhuh | E-mail | Web | 19. května 2017 v 12:51 | Reagovat

achat cialis us

<a href=http://buycialisvaonline.com/>cialis generic</a>

<a href="http://buycialisvaonline.com/">cialis generic</a>

commander cialis en europe

19 ValeryClurb ValeryClurb | E-mail | Web | 19. května 2017 v 22:40 | Reagovat

generic cialis 20mg canada

      <a href=http://cialisonlinexbm.com/>cialis online</a>

    <a href="http://cialisonlinexbm.com/">cialis generic</a>

    we choice cialis daily

20 AnnieClurb AnnieClurb | E-mail | Web | 21. května 2017 v 19:14 | Reagovat

buy visa pills viagra soft

      <a href=http://cheapviagrazpn.com/>generic viagra</a>

    <a href="http://cheapviagrazpn.com/">cheap viagra</a>

    cheap soft up viagra

21 VenekClurb VenekClurb | E-mail | Web | 22. května 2017 v 9:50 | Reagovat

maximum age to take cialis

      http://buycialisto.com/ - cialis cheap

    <a href="http://buycialisto.com/">cheap cialis</a>

    cialis 10 20 mg genericos

22 MoisesClurb MoisesClurb | E-mail | Web | 22. května 2017 v 15:52 | Reagovat

generisches viagra forum

      http://buyviagracvz.com/ -  cheap viagra

    <a href="http://buyviagracvz.com/"> buy viagra online</a>

    buy professional viagra online

23 MoisesClurb MoisesClurb | E-mail | Web | 23. května 2017 v 16:45 | Reagovat

tomar viagra yahoo respuesta

      http://buyviagracvz.com/ -  buy viagra online

    <a href="http://buyviagracvz.com/">viagra</a>

    you can in buy viagra

24 SethClurb SethClurb | E-mail | Web | 23. května 2017 v 19:34 | Reagovat

visit web site cialis samples

      <a href=http://cialisbuyvbz.com/>cialis online</a>

    <a href="http://cialisbuyvbz.com/">cilais price</a>

    cialis 30 mg canada

25 MoisesClurb MoisesClurb | E-mail | Web | 24. května 2017 v 11:18 | Reagovat

my canadian pharmacy - viagra

      http://buyviagracvz.com/ -  viagra coupon

    <a href="http://buyviagracvz.com/"> cheap viagra</a>

    i recommend viagra pills

26 AnnClurb AnnClurb | E-mail | Web | 25. května 2017 v 18:45 | Reagovat

cialis 5 mg quick delivery

      http://buycialisfxz.com/ - buy cialis

    <a href="http://buycialisfxz.com/">cialis cheap</a>

    dose side daily cialis

27 KirkClurb KirkClurb | E-mail | Web | 26. května 2017 v 0:31 | Reagovat

rezeptfrei viagra apothek

      <a href=http://cheapviagrazxd.com/>buy viagra online</a>

    <a href="http://cheapviagrazxd.com/">viagra generic</a>

    viagra viro

28 pay pay | E-mail | Web | 27. května 2017 v 19:11 | Reagovat

Hello!

29 DemidClurb DemidClurb | E-mail | Web | 28. května 2017 v 15:05 | Reagovat

click now cialis one a day

      http://buygvcialisonline.com/ - cialis cheap

    <a href="http://buygvcialisonline.com/">cheap cialis</a>

    cialis sale ireland

30 SergeyClurb SergeyClurb | E-mail | Web | 1. června 2017 v 9:59 | Reagovat

viagra wirkung kaufen

      http://buyviagraonlineaz.com/ - buy viagra

    <a href="http://buyviagraonlineaz.com/">viagra</a>

    i recommend what is viagra

31 AlexeyClurb AlexeyClurb | E-mail | Web | 1. června 2017 v 17:07 | Reagovat

cialis compresse 5 mg

      http://cialis10mgonlinez.com/ - generic cialis

    <a href="http://cialis10mgonlinez.com/">buy cheap cialis</a>

    cialis 20mg 12 st

32 J0shGlica J0shGlica | E-mail | Web | 2. června 2017 v 14:51 | Reagovat

<a href=http://beginneryogaclassesnear.me>beginner yoga classes</a> - http://beginneryogaclassesnear.me

33 AlexeyClurb AlexeyClurb | E-mail | Web | 3. června 2017 v 2:38 | Reagovat

sample pack cialis usa

      http://cialis10mgonlinez.com/ - cialis 10mg

    <a href="http://cialis10mgonlinez.com/">cialis 10mg</a>

    cialis kaufen ohne vorschrift

34 VelkClurb VelkClurb | E-mail | Web | 4. června 2017 v 22:33 | Reagovat

cialis bewertung

      http://buycialisaonline.com/ - cheap cialis

    <a href="http://buycialisaonline.com/">canadian cialis</a>

    prix cialis 100mg

35 IannClurb IannClurb | E-mail | Web | 5. června 2017 v 14:11 | Reagovat

viagra buy now pay later

      http://viagragenonline.com/ - generic viagra

    <a href="http://viagragenonline.com/">viagra</a>

    viva viagra mp3

36 IannClurb IannClurb | E-mail | Web | 5. června 2017 v 14:40 | Reagovat

generic viagra costs.

      http://viagragenonline.com/ - buy viagra online

    <a href="http://viagragenonline.com/"> buy cheap viagra online</a>

    what man of age can use viagra

37 IrishClurb IrishClurb | E-mail | Web | 6. června 2017 v 14:17 | Reagovat

buy cialis pill online

      http://buycialisko.com/ - cialis

    <a href="http://buycialisko.com/">cialis 10mg</a>

    cialis hoher dosieren

38 IrishClurb IrishClurb | E-mail | Web | 7. června 2017 v 4:49 | Reagovat

cialis 20 mg gold

      http://buycialisko.com/ - generic cialis

    <a href="http://buycialisko.com/">cialis 10mg</a>

    only for you cialis online

39 IrishClurb IrishClurb | E-mail | Web | 7. června 2017 v 5:10 | Reagovat

cheap cialis europe

      http://buycialisko.com/ - cheap cialis

    <a href="http://buycialisko.com/">buy cialis</a>

    certified discount cialis

40 IannClurb IannClurb | E-mail | Web | 7. června 2017 v 8:50 | Reagovat

viagra doctor

      http://viagragenonline.com/ - viagra generic

    <a href="http://viagragenonline.com/">generic viagra</a>

    look here viagra fast delivery

41 viagra_generic viagra_generic | E-mail | Web | 7. června 2017 v 11:22 | Reagovat

Hello!

42 CoreClurb CoreClurb | E-mail | Web | 7. června 2017 v 17:35 | Reagovat

we choice generic cialis sale

      http://buyacialisonline.com/ - buy cialis online

    <a href="http://buyacialisonline.com/">cialis online</a>

    cialis farmaco cialis 5 mg

43 CoreClurb CoreClurb | E-mail | Web | 7. června 2017 v 23:38 | Reagovat

comprare online cialis

      http://buyacialisonline.com/ - cialis 20mg

    <a href="http://buyacialisonline.com/">cialis</a>

    buying cialis new zealand

44 CoreClurb CoreClurb | E-mail | Web | 8. června 2017 v 4:15 | Reagovat

click now cialis kanada

      http://buyacialisonline.com/ - buy generic cialis

    <a href="http://buyacialisonline.com/">generic cialis online</a>

    cialis prices canada

45 CoreClurb CoreClurb | E-mail | Web | 8. června 2017 v 19:03 | Reagovat

cialis and muscle pain

      http://buyacialisonline.com/ - cialis online

    <a href="http://buyacialisonline.com/">buy cialis</a>

    cialis per durata

46 CoreClurb CoreClurb | E-mail | Web | 8. června 2017 v 20:00 | Reagovat

cialis prices cheap

      http://buyacialisonline.com/ - buy cialis online

    <a href="http://buyacialisonline.com/">buy cialis</a>

    le cialis moin chere

47 OnroClurb OnroClurb | E-mail | Web | 8. června 2017 v 21:54 | Reagovat

cialis 20 generico low cost

      http://buycialisyionline.com/ - cialis

    <a href="http://buycialisyionline.com/">cialis online</a>

    maximum dosage of cialis

48 CoreClurb CoreClurb | E-mail | Web | 8. června 2017 v 23:45 | Reagovat

achat cialis meilleur site

      http://buyacialisonline.com/ - buy cialis online

    <a href="http://buyacialisonline.com/">buy cialis</a>

    kopa cialis i stockholm

49 CoreClurb CoreClurb | E-mail | Web | 9. června 2017 v 3:42 | Reagovat

le cialis moin chere

      http://buyacialisonline.com/ - generic cialis

    <a href="http://buyacialisonline.com/">cheap cialis</a>

    can i take 3 x 5 mg cialis

50 MoisesClurb MoisesClurb | E-mail | Web | 9. června 2017 v 12:54 | Reagovat

cialis erbe

      http://buycialistonline.com/ - cialis 10mg

    <a href="http://buycialistonline.com/">cialis online</a>

    flomax cialis

51 MoisesClurb MoisesClurb | E-mail | Web | 9. června 2017 v 18:17 | Reagovat

best site buy cialis online

      http://buycialistonline.com/ - cialis 10mg

    <a href="http://buycialistonline.com/">buy cheap cialis</a>

    cialis vergoeding

52 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 9. června 2017 v 19:22 | Reagovat

can you get payday loans from multiple

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loan</a>

    same day online payday loan

53 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 9. června 2017 v 22:02 | Reagovat

short term loan cebuana lhuillier

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no faxing payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance loan</a>

    combo loan

54 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 9. června 2017 v 23:49 | Reagovat

personal loans in cleveland oh

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans online</a>

    cash advance decatur tx

55 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 10. června 2017 v 1:08 | Reagovat

bad credit loan services

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - online payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday advance</a>

    american general fina

56 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 10. června 2017 v 2:20 | Reagovat

payday advance fort pierce

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - online payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    need 5000 personal loan no credit check

57 MoisesClurb MoisesClurb | E-mail | Web | 10. června 2017 v 4:15 | Reagovat

cialis bestellen eu

      http://buycialistonline.com/ - buy cheap cialis

    <a href="http://buycialistonline.com/">buy cheap cialis</a>

    free samples of cialis canada

58 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 10. června 2017 v 5:00 | Reagovat

payday advance portland maine

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday advance</a>

    cash loans direct to your door

59 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 10. června 2017 v 11:35 | Reagovat

installment loans online indiana

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loan</a>

    installment loans online indiana

60 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 10. června 2017 v 13:15 | Reagovat

cash advance el reno

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no faxing payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans online</a>

    cash advance uxbridge road

61 MoisesClurb MoisesClurb | E-mail | Web | 10. června 2017 v 14:27 | Reagovat

buy cialis miami

      http://buycialistonline.com/ - cialis 10mg

    <a href="http://buycialistonline.com/">cialis 20mg</a>

    cialis soft stores

62 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 10. června 2017 v 14:56 | Reagovat

unsecured loan fair credit

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    payday loan livermore ca

63 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 10. června 2017 v 19:27 | Reagovat

personal loans in tirupur

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loans</a>

    how to ask your boss for a cash advance

64 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 10. června 2017 v 21:33 | Reagovat

payday loan from lenders only

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    i need a loan now

65 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 10. června 2017 v 23:02 | Reagovat

cgc personal loan

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance</a>

    emergency loans bad credit

66 MoisesClurb MoisesClurb | E-mail | Web | 10. června 2017 v 23:49 | Reagovat

cialis sublingual canada

      http://buycialistonline.com/ - cialis 20mg

    <a href="http://buycialistonline.com/">cialis online</a>

    were buy cialis pills

67 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 11. června 2017 v 0:09 | Reagovat

go compare quick loans

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans</a>

    small loans for you p/l

68 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 11. června 2017 v 1:03 | Reagovat

payday loan free for first time

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday advance</a>

    payday advance portland maine

69 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 11. června 2017 v 2:56 | Reagovat

best cash advance in Baton Rouge Louis.

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans</a>

    payday loans worst

70 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 11. června 2017 v 4:07 | Reagovat

loans for bad credit danville va

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">faxless payday loans</a>

    bayport personal loans online

71 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 11. června 2017 v 11:43 | Reagovat

bad credit payday loans instant approval

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    pdq payday loans kansas city mo

72 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 11. června 2017 v 15:09 | Reagovat

payday loan fridley mn

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - online payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance loan</a>

    emergency overnight loan

73 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 11. června 2017 v 20:12 | Reagovat

cash advance plymouth rd

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no faxing payday advance</a>

    sovereign nation payday loan

74 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 11. června 2017 v 23:06 | Reagovat

signature loan rates

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - faxless payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday loans</a>

    payday loans in bmt tx

75 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 12. června 2017 v 0:35 | Reagovat

installment loan disclosures

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday loans online

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance loan</a>

    quick money makers

76 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 12. června 2017 v 0:44 | Reagovat

payday advance wahiawa

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no faxing payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loans</a>

    what are cash advance stores

77 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 12. června 2017 v 2:47 | Reagovat

cash advance decatur tx

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no faxing payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    payday loans in pico rivera ca

78 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 12. června 2017 v 4:12 | Reagovat

guaranteed payday advance

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">payday advance loan</a>

    how to get a rv loan with bad credit

79 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 12. června 2017 v 6:22 | Reagovat

cash advance kent oh

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - no fax payday loans

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">no fax payday loan</a>

    arti non cash loan

80 AndrewClurb AndrewClurb | E-mail | Web | 12. června 2017 v 10:07 | Reagovat

quick cash loans arnold mo

      http://nofaxpaydaynvz.com/ - payday advance loan

    <a href="http://nofaxpaydaynvz.com/">online payday loans</a>

    payday loans worst

81 BennieVaf BennieVaf | E-mail | Web | 23. června 2017 v 2:47 | Reagovat

drug mart canada <a href="http://www.nhhealthykids.com/canadian-pharmacy-online/">canada drugs</a> canadian online pharmacies <a href=http://www.nhhealthykids.com/canadian-pharmacy-online/>canadian pharcharmy online paypal</a>

82 JamesBew JamesBew | E-mail | Web | 25. června 2017 v 15:23 | Reagovat

canada meds 24h order brand cialis <a href="http://canadaviagravqcialis.com/">canadian pharmacy - cialis</a> viagra cheapest <a href=http://canadaviagravqcialis.com/>online pharmacy viagra</a> best price cialis

83 Changbug Changbug | E-mail | Web | 30. června 2017 v 9:48 | Reagovat

online pharmacies <a href="http://canadianpharmacytopstore.com/">canadian pharmacy no prescription</a> viamedic com <a href="http://canadianpharmacytopstore.com/">prescription drug prices in canada</a>

rx meds

84 randylermek randylermek | E-mail | Web | 8. července 2017 v 10:10 | Reagovat

canadian drug pharmacies <a href="http://pharmacyperfect.com/canadian-pharmacy/">canada medication</a> online pharmacy cialis <a href=http://pharmacyperfect.com/canadian-pharmacy/>ed medication</a>

canadian drugs without a prescription

85 ValoClurb ValoClurb | E-mail | Web | 10. července 2017 v 19:04 | Reagovat

personal loan in patpedhi

      http://bestsololoan.com/ - no faxing payday advance

    <a href="http://bestsololoan.com/">payday advance loan</a>

    alpine cash loan

86 SashaClurb SashaClurb | E-mail | Web | 13. července 2017 v 22:29 | Reagovat

cialis drug prescription

      http://genericadcialis.com/ - buy cheap cialis

    <a href="http://genericadcialis.com/">cialis generic</a>

    brand cialis cheapest price

87 MoreClurb MoreClurb | E-mail | Web | 14. července 2017 v 16:01 | Reagovat

canadian pharmacy cialis daily

      http://buycccialisonline.com/ - tadalafil

    <a href="http://buycccialisonline.com/">generic cials</a>

    daily cialis tablets

88 MoreClurb MoreClurb | E-mail | Web | 14. července 2017 v 17:50 | Reagovat

order generic cialis 5 mg

      http://buycccialisonline.com/ - tadalafil

    <a href="http://buycccialisonline.com/">generic cials</a>

    cialis cut pill

89 MoreClurb MoreClurb | E-mail | Web | 14. července 2017 v 19:39 | Reagovat

buy cialis in las vegas

      http://buycccialisonline.com/ - tadalafil online

    <a href="http://buycccialisonline.com/">generic cials</a>

    buy cialis montreal

90 MoreClurb MoreClurb | E-mail | Web | 14. července 2017 v 19:49 | Reagovat

generique du cialis forum

      http://buycccialisonline.com/ - online cialis

    <a href="http://buycccialisonline.com/">online cialis</a>

    cialis durata

91 MoreClurb MoreClurb | E-mail | Web | 14. července 2017 v 21:55 | Reagovat

posologie cialis 20

      http://buycccialisonline.com/ - online cialis

    <a href="http://buycccialisonline.com/">canadian cialis</a>

    le prix du medicament cialis

92 PAydaycsx PAydaycsx | E-mail | Web | 15. července 2017 v 10:07 | Reagovat

payday loans
http://payday-loans-online.us.com - Top Rated Payday Loans  
personal loans

Interest Rates Home Equity Loans  
<a href="http://payday-loans-online.us.com">Cash For Pension  </a>
Lender Direct

93 PAydaycsx PAydaycsx | E-mail | Web | 15. července 2017 v 13:29 | Reagovat

payday express
http://payday-loans-online.us.com - payday loans online
payday express

Guaranteed Mortgage Loans  
<a href="http://payday-loans-online.us.com">What Is Law  </a>
2500 Car Loan

94 PAydaycsx PAydaycsx | E-mail | Web | 15. července 2017 v 18:33 | Reagovat

loans for bad credit
http://payday-loans-online.us.com - Pawn Your Car Title  
pay day loans

How To Get Cash Loan Fast  
<a href="http://payday-loans-online.us.com">payday loans</a>
Fast Home Equity Loan

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama