Někdo, kdo bych chtěl být: 11.d

21. února 2014 v 22:57 | Nyce-oH
Tak konečně tu pro vás mám dalčí část :) Dozvíte se, jak vzal Tomáš, že mu Antonín nasadil "parohy" a jak to bude pokračovat dál :) Příjemné čtení přeji :)


část.D
Tomáš si v rychlosti pobalil všechny věci, co u Antonína měl, do své cestovní tašky, byl neuvěřitelně zklamaný, jak s ním opětovně černovlasý vyjebal, sám sobě vyčítal svou naivitu, že mu k tomu dal další šanci, už s tím klukem nechtěl mít nikdy nic společného a každá sekunda, co byl ještě v jeho chatě jen umocňovala jeho vztek, rád by poznal toho hajzla, kterému dal přednost před ním, toužil vědět, co je na něm tak výjimečného, lepšího než na něm!
Přehodil přeplněnou tašku přes rameno a snažil se potlačit slzy vzteku. Byl vytočený až do běla a jeho mozek nedokázal uvažovat racionálně, v tento moment se pro Tomáše vše točilo kolem křivdy, kterou vůči sobě pociťoval.

Vyšel před chatu a první, co uviděl v hloučku kuřáků, byl Antonín bavící se s nějakým zrzkem, který mu možná už byl představen, ale jehož jméno si nepamatoval, jelikož v tu dobu měl oči jen pro Antonína. Vztekle zavrtěl hlavou, když mu takto bylo předhozená jeho hloupost a hlavně neskutečná naivita a když na ně takhle koukal a tohle vše si uvědomil, bylo to, jakoby dostal pořádný políček za svou blbost. Určitě to byl ten kluk, kvůli kterému je tu teď za idiota. Nevědomky sevřel ruce v pěst, až mu zbělaly kloubky.
Zavrtěl sám nad sebou podrážděně hlavou, ta jejich drzost ho točila, to jim, jako nebylo jasné, že sem bude muset přijít, až bude čekat na svůj odvoz, že nemohli jít hrdličkovat někam jinam?! To si sem stoupli schválně, aby mu ublížili ještě víc?! To opravdu bylo nezbytně nutné, aby se mu takhle vysmívali přímo do obličeje! Evidentně, když je tak pozoroval tak asi ano! Ale on ze sebe nenechá dělat, až takovéhohle vola! Už ne! Stačilo! Po třetí se už odrbat nedá! Jak hloupý si myslí, že jako je?!
Poháněn rostoucí touhou říct jim do očí pořádně od plic, co si o nich dvou vůbec myslí, se rázným krokem vydal přímočaře k nim.

"Zdravím,"vyrušil je ostře hlasem plným jedovatosti!
Antonínovi hned potom pozdravu bylo hned jasné, že tohle ani nemůže dopadnout dobře,"Tome,"oslovil Tomáše,"tohle nemáš zapotřebí… neztrapňuj se tu, prosím tebe."
Kdyby černovlasý raději neříkal nic, udělal by daleko líp, takhle Tomášovi jen hnul pomyslnou kudlou, co od něj měl vraženou vzádech "Díky, že se o mě tak pěkně staráš,"vyštěkl na něj kousavě a v očích se mu zračila čistá zlost,"ale myslím, že už je mi úplně ukradený, co říkáš!"nepěkně se ušklíbl a pak stočil pohled na Vojtěcha, kterého jim přejel od hlavy až k patě, opět se kouknul na Antonína,"tak ti teda musím říct, že jsem čekal něco mnohem lepšího, než takového šmudlu, ale možná, že jestli roztahuje nohy na požádání tak se dá pochopit, proč si mu dal přednost přede mnou!"
Vojtěch už po několikáté za dnešní večer byl opravdu rád, že nepil, jelikož kdyby teď, už měl něco v krvi, nešel by daleko pro ránu a podlehl by Tomášovi provokaci.
"Tak samozřejmě, kdo by nedával přednos promiskuitě před čistotou,"nahodil zrzek jeden ze svých nejfalešnějších úsměvů.
Tomáš zaťal dlaně v pěst,"ty musíš, být fakt slušná děvka, když ti nevadí takhle se kurvit! Uvědomuješ si, že si oblbl zadaného kluka?!"
Ty, co měli obě dvě zdravé uši, a stáli před vchodem, už dávno měli otočené své zraky ke šrumu, který šel od trojice.
"Vidíš a nenaděláš s tím nic,"kousavě zareagoval Vojtěch.
"Tome, prosím tebe uklidni se, všichni se po nás koukají! Nedělej tu divadlo!"snažil se Tomáše uklidnit Antonín, který se cítil trapně za samotného hlavního aktéra, který tento pocit v amoku vzteku pozbýval.
"Já tu nemám dělat divadlo?! Já! Tak to sis měl rozmyslet dřív, než jsi tady začal oblizovat tohohle bezdomovce!"vypliv poslední větu, jako by ani neexistovala horší urážka na cti.
Pár lidí vyprsklo smíchy a další se začali hrnout ven před chatku, aby z té hádky taky něco měli.
"Bůhví čím je prolezlej!" přisadil si další nadávku na Vojtěcha po několika sekundovém tichu,"ale dobře ti tak, snad to taky chytneš!"škaredě se zadíval na Tondu.
"Tomáši!"zařval na něj Antonín, jež už se nemohl udržet,"sklapni už do hajzlu!"dalo mu hodně práce přemluvit sám sebe, aby tu nebyl ještě za většího hajzla a nepokusil se Tomáše umlčet jinak než jen slovy.
"Proč ?! Vždyť se na něj podívej! Na šlápotu z Horní Dolní! Já takhle vypadat, tak nevylezu ven ani s odpadky!"pravil s takovou vážností a s despektem, že to vypadalo jako by v tu chvíli povyrostl nejmíň o deset čísel.
Tomáš byl povzbuzen další salvou hurónského smíchu.
Vojtěch nevěděl, jestli se má smát nebo brečet, samozřejmě že ho ty urážky štvaly, ale byly tak nesmyslný a ubohý, že měl, co dělat, aby taky nevyprskl smíchy, hlavně pro tu vážnost jakou byly myšleny..
"Jasný, jasný máš pravdu!"pokýval hlavou směrem k Tomášovi a pak se zadíval na Antonína,"nepůjdeme už radši dovnitř?"navrhl mu jelikož mu bylo jasné, že spektrum Tomášových nadávek by se jen rozšiřovalo a celá tahle komedie by svým delším trváním nabírala jen na dramatičnosti.
"Jo jdeme,"souhlasil s nim Antonín a tvrdě se zadíval na Tomáše.
"Najednou, už nejsi tak drsnej, že musíš takhle utíkat, že! Chyběj ti koule a páteř, ty kurvo, jedna hnusná zasraná špinavá! No jo oblizovat cizího kluka to by ti šlo, co? Ale postavit se pak k tomu čelem to už se ti třepe řiť, viď!"vyštěkl útočně na zrzka a odplivl si na zem, aby názorně demonstroval své zhnusení, i když by si pravda raději ulevil do Vojtěchova obličeje.
Vojtěch se snažil protáhnout davem ke dveřím, jako by Tomášova poznámka úplně proběhla mimo něj. Samozřejmě, že to mu tak nebylo a on ji zaznamenal, ale mělo pro něj vůbec nějakou cenu pokoušet se někomu, kdo ani nechce slyšet, vysvětlovat jak to bylo? Ne nemělo! Byly by to zbytečné argumenty položené na neúrodnou půdu. A nechat se vyprovokovat? Ne, vždyť o to tomu klukovi beztak šlo celou dobu, tak proč by mu měl udělat takovou radost?!
"Ty sračko!"zařval k jeho zádům rozzuřený Tomáš, kterého Vojtěchova ignorace rozčílila snad víc, než kdyby se spolu pohádali, zákeřně ho ze zadu chytl za vlasy, za které si ho k sobě přitáhl a když už měl Vojtěcha dostatečně blízko u sebe zasadil mu první ránu do boku.
Nikdo nečekal takový spád, ovšem mezi davem čumilů se našli i tací, kterým už vývoj situace nepřišel tak zábavný, jako když Tomáš po Vojtěchovi chrlil jen směšné nadávky zhrzeného milence a tak se jali vytvořit svými těly živou zeď, aby ty dva od sebe odtrhli a to i za cenu toho, že by oni měli chytit nějakou tu zbloudilou ránu, která se vyhnula přímému adresátovi, jelikož když se Vojtěch vzpamatoval z prvotního šoku, což mimochodem bylo velice rychle, nehodlal ze sebe nechat dělat boxovací pytel a ihned se začal ostře bránit… koho by taky nenaštvalo, když na něj je útočeno ze zadu, zvlášť když on samotný se snaží vydýchat situaci, tak aby vůbec nedošlo k bitce a že se musel v určitých chvílích hodně přemáhat, co pak je nějaká kurva, co roztahuje nohy na počkání a je prolezlý nemocemi?! Tak to teda v žádném případě!
***
Vojtěch ležel zachumlaný v Antonínově peřině, moc dobře si uvědomoval, že je v posteli, kde by dnes určitě ležel Tomáš, kdyby se věci tak nevymkly kontrole.
S vrznutím dveří vešel do pokoje Antonín,"už je definitivně pryč!"oznámil ležícímu hned při svém příchodu.
"To je dobře! Hnul mi se žlučí, co to vůbec má za vychování útočit ze zadu,"rozčílil se, když si na to vzpomenul,"ještě, že ty kluci tak rychle zareagovali, jinak bych ho fakt umlátil, tohle se nedělá, i když jsi fakt naštvaný!"
"Já vím,"dal mu za pravdu a sednul si k němu na madraci,"co hlava? Bolí? Nechceš prášek?"
"Nechci blbej prášek, chci bumbat do němoty a chci osobního zahřívače,"zašklebil se, tak že z jeho výrazu bylo poznat, že spíš srandoval, i když by se vůbec nebránil situaci, která by se odvinula z toho, kdyby to bylo pochopeno Antonínem, jako vážná žádost,"no popravdě já už od chvíle, kdy jsem sem přišel, tak nějak cítil v kostech, že dostanu přes ústa, ale typoval jsem to teda spíš na Kryštofa, abych byl upřímný…"přiznal Antonínovi.
"No jo, ty a Kryštof,"pokýval černovlásek vševědoucně hlavou,"hodně mu ležíš v žaludku, to je pravda,"připustil.
"Vážně? No neříkej! Nevšiml jsem si! Myslel jsem, že jsme bff čtyři ever,"zareagoval pohotově s hlasem přetékajícím ironií Vojtěch.
Antonín si zkoumavě prohlédl jeho výraz,"nemůžeš být s každým za dobře,"řekl mu pak krátce, i když původně měl v úmyslu to trochu rozvést, ale pak si to rozmyslel, nechtěl se stavět na stranu ani jednoho z nich… Kryštof totiž byl jeho nejlepší kamarád a Vojtěch mu očividně zamotal hlavu, proto usoudil, že by bylo o hubu hájit jednoho nebo druhého, zvlášť před jedním nebo druhým, stejně si to dřív nebo později ti dva budou muset sami mezi sebou vyříkat, tak proč se do toho plést a dělat si zbytečné nepříjemnosti.
"Já vím. Ale sám si mi pověděl, že mu ležím v žaludku, takže bych byl úplně spokojený, kdyby mně už konečně strávil, když mu nedělám a ani jsem se nikdy nesnažil dělat zle. To je asi jediný, co mě na tom tak mrzí, navíc když je to Ondrův kluk."
Antonín si zhluboka povzdechl,"Tak co ti na to mám říct… některým lidem se prostě nezavděčíš…"pokusil se zareagovat tak, aby se do toho nezamotal.
"Pravda, pravda… jenže tím se věci akorát víc zkomplikují, když po sobě budeme štěkat, co pak mu nedochází, že i když se dva lidi nemají rádi, tak by spolu mohli aspoň normálně vycházet?"
"Víš, že teď jsi úplně jiný, než tě znám?"reagoval Antonín na Vojtěchova slova.
Zrzek pokrčil rameny,"To bude asi tou ránou do hlavy konečně se mi rozsvítilo,"zašklebil se,"ne teď vážně… já hodně přemýšlím…"doplnil se s neutrálním výrazem.
Antonín mu věnoval skeptický pohled a pak se rozesmál.
"Hej nech toho,"lehce ho bouchl do břicha, aby přestal,"nedokončil jsem to! Fajn uznávám, začal jsem poněkud nešťastně, když se tak na tebe koukám, jak se můžeš potrhat smíchy, ale prostě takovýhle občas jsem, když už jednoduše nemám na to zakrývat všechno vtípky a dobrou náladou… tak se projeví moje pracně zakrývané já."
"Promiň, když ono to fakt vyznělo vtipně… zvlášť z tvých úst…"
"Tím jako chceš říct, že má ústa nebyla stvořená na řečnění?"povytáhl jedno obočí a trochu zle se usmál.
Antonín se na něj pro změnu zas zadíval skrz prsty,"teď se mě jako snažíš, zastrašit?"zeptal se ho s kamennou tváří,"jak roztomilé,"zašklebil se nakonec.
"Roztomilé? Už ti někdo někdy řekl, že máš opravdu velice zvláštní pojetí reality? Na jakém matroši ujíždíš, co bych teď dal aspoň za špetku toho, co ti tak optimisticky zkresluje skutečnost,"zazubil se na černovláska.
"Vážně?"zeptal se ho Antonín provokativně a naklonil se nad něj s uličnickým úsměvem.
"Jo teď by mi to vážně pomohlo!"pokýval bradičkou v souhlas,"Už teď přemýšlím o tom, že bych ti zdrhl z postele a šel si něco někam ven ubalit pro dobrou náladu, jelikož jinak tu bude moje přemýšlivé já, které mu se směješ,"poslední větu pověděl napůl vtipu.
"Jó tak utéct by si mi chtěl, já ti nevím, ale mě naprosto vyhovuje to, kde se právě nacházíš,"zazubil se na něj a vjel mu pravou rukou do zrzavých vlasů,"a tu náladu bych ti taky zřejmě uměl zlepšit, aniž by si musel vytáhnout paty z mé postele…"
Vojtěch přimhouřil oči, nedalo se říct, že by se mu Antonínovo chování nezamlouvalo, ano zamlouvalo, ale nebyl připraven na to, že se dnes bude všechno měnit ze sekundy na sekundu, se věci budou převracet a ne jednou, bylo to zvláštní a on si o sobě vždy myslel, že je jak chameleon, který se dokáže přizpůsobit prostředí, nicméně teď už o tom pochyboval. "Asi bych tě tu neměl otravovat…,"chtěl se náhle zvednout z postele.
Antonínovi obě dlaně se přesunuly na Vojtěchova ramena a zatlačily ho zpět do madrace,"Neotravuješ, to ti přeci musí být po tom, co se dnes stalo, více než jasné, ne?"celým svým tělem si na něj nalehl, mezi nimi byla jen peřina, kterou byl Vojtěch, v SRPNU, přikryt, už jen ten fakt Antonínovi vyloudil na rtech úsměv.
"Ale… měl bys být dole a bavit se…"vydechl Vojtěch a sám si nemohl pomoct neokusit prsty jemnost Antonínových vlasů.
"Já si spíš myslím, že se víc pobavím nahoře,"odvětil mu pohotově a pak když se mu už zdálo, že řekl vše, co chtěl a svoje rty už víc k mluvení nevyužije, je přitiskl na ty pod ním a umlčel tak ústa, co by se jinak jistě ráda rozmluvila.
Vojtěchův mozek bil na poplach pro skrytý kontext, který si v Antonínově větě našel, jeho hlava mu v ten moment radila couvat zpátky, zbytek jeho těla by se však rád nechal unášet tím příjemným proudem, co se mu rozlil v podbřišku. A co, když to vůbec nebyl dvojsmysl a on už má tak zhýralou mysl, že … Ale houby byl to jasný dvojsmysl… Vždyť ten lesk v modrých očích byl jasným vodítkem, jak to je.
Nemohl si zabránit neopětovat polibek, vždyť po tomhle toužil… dostat Antonína… ano sice si to představoval trošku jinak, ale ta touha po něm, byla silná, tak silná, že ho totálně mátla.
Krátce jak záblesk se mu vybavilo, jak se s Ondřejem bavil na svoje narozeniny o tom, jak jeho bratranec spal s Tondou. Věděl do čeho jde, když se ho snažil dostat do postele… i když to tenkrát nebral tak úplně jako jasnou věc, věřil v kouzlo své osobnosti… A pak mu probleskla zase ta situace, kdy vyjel po Antonínovi u něj doma, to už si nebyl moc svým kouzlem jistý, ale táhlo ho to k němu tak, že by byl schopný slevit ze svých požadavků na uspokojení a dát si třeba jen šedesát devítku… Ještě nikdy nebyl s nikým dole. Nevěděl, proč by to měl chtít… Neměl ani takové tendence zkusit si to sám, tak proč by to měl někomu dovolit, když ani netušil, zda by se mu to líbilo, když tu jednoduše vždy byla možnost, když ani ten druhý nechce být dole pomoci si vzájemně rukou nebo ústy u čeho si vždy byl jistý, že to dobré bude a že se u toho hlavně nebude cítit divně. Možná, že si to sám měl zkusit udělat, aby věděl! Tápal sám v sobě.
Antonín se od něj odtáhl,"Není ti pod tou dekou trošku vedro?!"
"Trošku?!"bylo a hodně.
"Je srpen…."připomněl mu pobaveně.
"To je sice možné, ale nechci přijít o svého soukromého ohřívače,"jemně se usmál, nechtěl aby si Antonín všiml, že je rozhozený a že o něčem přemýšlí.
"V srpnu,"neodpustil si mu znovu nepřipomenout.
"Jo v srpnu,"přikývl rozhodně na souhlas.
"A co teprve budeš dělat v lednu?"rozhodl se ho pozlobit.
"Že by to samé, co v srpnu?!"pohotově mu nabídl odpověď.
"To zní logicky,"zazubil se Antonín pobaveně.
"Že? Já jsem celý takový… logický…"přidal si na svou adresu.
"To teda, úplná logičnost sama…"zašklebil se černovlásek.
"Jo jo, já vím… ale myslím si, že tu peřinu bych přeci jen mohl obětovat…"
"A co oblečení? To taky?"snažil se z toho vytěžit, co se dalo, když už Vojtěch ulevoval ze svých nároků.
"To už bych do zajisté umrzl…"hrál zrzek obstojně dál svou hru.
"To dozajisté ano, to se většinou nahým lidem v posteli v srpnu stává…"
Vojtěch už to Antonínovo dobírání nevydržel a rozesmál,"ježiši marja… přestaň s tím, nechci se smát…"
Černovlasý na něj hleděl s jistým dozastiučinění,"sluší ti to, když se směješ."
"V tvý posteli,"doplnil ho.
"Jo v mé posteli,"souhlasil s ním Antonín a pohladil ho po vlasech,"možná, že právě proto ti to sluší ještě o maličko víc, než by ti slušelo normálně…"
"Hm… A teď nevím, co bych měl říct… možná jen…"odmlčel se.
"Copak?"dorážel se zájmem.
"Je mi vedro!"vydechl najednou.
Už nezněl místností jen jeden hlas, pohlcený smíchem, ale dva.
"V srpnu,"dodal černovlasý, jež měl silné nutkání to říct a nakonec mu podlehl, což akorát přiživilo jejich smích.
"Tondo… přísahám, že jestli ještě jednou povíš slovo srpen, tak mě už dozajisté odrovnáš…"
"Máš snad něco proti… sr…"
Vojtěch ho probodl ostrým pohledem.
"pnu,"dokončil nevinným výrazem.
"Fajn,"řekl rezignovaně,"už nepotřebuju žádný povzbuzovač nálady,"dodal s pochechtáváním se.
"To jsem rád,"muml Antonín,"takže už ani nemáš zaječí úmysly?"
"Spíš králičí…"ano jeho mozek si i v téhle větě našel asociaci na dvojsmysl.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

Zobrazit vše (199)
Zobrazit starší komentáře

101 Braple Braple | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 2:44 | Reagovat

cialis pills online pharmacy
<a href=http://cialisredp.com/>generic cialis</a>
and what cialis pills look like
<a href="http://cialisredp.com/">buy generic cialis</a>

102 Buibly Buibly | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 3:39 | Reagovat

buy cialis one a day
<a href=http://cialisredp.com/>buy cheap cialis online</a>
canada cialis online pharmacy
<a href="http://www.cialisredp.com/">cheap cialis</a>

103 infeld infeld | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 5:39 | Reagovat

best generic cialis online
<a href=http://www.cialisredp.com/>generic cialis</a>
tadalafil versus cialis generic
<a href="http://www.cialisredp.com/">generic cialis online</a>

104 KennethFut KennethFut | E-mail | Web | 20. srpna 2018 v 19:50 | Reagovat

wh0cd1650302 <a href=http://amoxicillinbestprices.us.com/>500 mg amoxicillin</a>

105 Eurorb Eurorb | E-mail | Web | 21. srpna 2018 v 5:24 | Reagovat

payday loans in colorado springs
<a href=http://paydayusaloans.com/#>personal loans</a>
money loans for bad credit
<a href="http://paydayusaloans.com/#">express loans</a>

106 Infonia Infonia | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 0:35 | Reagovat

buy cialis online in usa drugs
<a href=http://cialiscomrx.com/>buy cialis</a>
pharmacy online cialis generic viagra
<a href="http://cialiscomrx.com/">buy cialis online</a>

107 Infonia Infonia | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 3:48 | Reagovat

buy tadalafil india no prescription cialis
<a href=http://www.cialiscomrx.com/>cialis coupon</a>
cialis tablets vega
<a href="http://cialiscomrx.com/">buy generic cialis</a>

108 Hulump Hulump | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 6:07 | Reagovat

buying cialis
<a href=http://cialiscomrx.com/>generic cialis</a>
sample of cialis pharmacy
<a href="http://www.cialiscomrx.com/">buy cialis</a>

109 insale insale | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 6:22 | Reagovat

generic cialis tadalafil cyclic guanosine monoph
<a href=http://cialiscomrx.com/>buy cheap cialis online</a>
generic cialis 20mg amazon mexico
<a href="http://www.cialiscomrx.com/">cialis online</a>

110 Oceaft Oceaft | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 11:15 | Reagovat

cialis pills online generic
<a href=http://cialiscomrx.com/>cialis online</a>
cialis pills ingredients
<a href="http://www.cialiscomrx.com/">cialis online</a>

111 KennethFut KennethFut | E-mail | Web | 22. srpna 2018 v 18:01 | Reagovat

wh0cd1650302 <a href=http://methotrexate.us.org/>buy methotrexate online</a>

112 funlini funlini | E-mail | Web | 23. srpna 2018 v 4:48 | Reagovat

nitric oxide and cialis generic drugs
<a href=http://cialisplrx.com/#>best place to buy cialis online</a>
cialis tablets
<a href="http://cialisplrx.com/#">cialis online</a>

113 Rulsitty Rulsitty | E-mail | Web | 24. srpna 2018 v 23:23 | Reagovat

borrow cash
<a href=http://paydaysonlinemoney.com/#>payday express</a>
payday lenders
<a href="http://paydaysonlinemoney.com/#">cash advance online</a>

114 soivavox soivavox | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 16:56 | Reagovat

viagra coupon free trial
<a href=http://www.viagchranrx.com/#>generic viagra</a>
what does female viagra do
<a href="http://www.viagchranrx.com/#">buy viagra</a>

115 catBoals catBoals | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 18:26 | Reagovat

viagra e bom
<a href=http://viagchranrx.com/#>buy cheap viagra online</a>
over counter viagra alternative
<a href="http://viagchranrx.com/#">buy cheap viagra</a>

116 LouncLap LouncLap | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 20:02 | Reagovat

what viagra does to a woman
<a href=http://www.viagchranrx.com/#>viagra online</a>
women in viagra commercials
<a href="http://www.viagchranrx.com/#">generic viagra</a>

117 Bleance Bleance | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 20:49 | Reagovat

viagra men
<a href=http://viagchranrx.com/#>buy viagra</a>
how many viagra pills in a prescription
<a href="http://viagchranrx.com/#">buy cheap viagra</a>

118 Argusty Argusty | E-mail | Web | 25. srpna 2018 v 22:54 | Reagovat

viagra 6 free samples
<a href=http://www.viagchranrx.com/#>buy cheap viagra online</a>
viagra e ipertensione
<a href="http://www.viagchranrx.com/#">buy cheap viagra</a>

119 Braple Braple | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 0:03 | Reagovat

viagra in canada
<a href=http://viagchranrx.com/#>buy viagra</a>
home made viagra
<a href="http://viagchranrx.com/#">buy viagra online</a>

120 reerfum reerfum | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 0:05 | Reagovat

viagra medicare
<a href=http://www.viagchranrx.com/#>cheap viagra online</a>
generic viagra usa
<a href="http://viagchranrx.com/#">buy viagra online</a>

121 tautNori tautNori | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 4:54 | Reagovat

viagra commercial women
<a href=http://viagchranrx.com/#>buy viagra online</a>
viagra and nitrates
<a href="http://viagchranrx.com/#">buy cheap viagra online</a>

122 Hophow Hophow | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 14:47 | Reagovat

buy cialis online in canada
<a href=http://cialisrxgn.com/#>buy cialis</a>
ordering cialis online
<a href="http://cialisrxgn.com/#">buy cialis</a>

123 Smooppy Smooppy | E-mail | Web | 26. srpna 2018 v 18:14 | Reagovat

buy cialis online in united states
<a href=http://cialisbgo.com/#>generic cialis online</a>
viagra and the taliban cialis pills
<a href="http://cialisbgo.com/#">generic cialis</a>

124 jellCica jellCica | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 12:42 | Reagovat

cut cialis pills
<a href=http://www.cialischmrx.com/#>generic cialis</a>
where to buy cialis
<a href="http://cialischmrx.com/#">buy cialis online</a>

125 caphsecy caphsecy | E-mail | Web | 27. srpna 2018 v 15:55 | Reagovat

genuine cialis online pharmacy
<a href=http://cialischmrx.com/#>cheap cialis</a>
cheap cialis no prescription
<a href="http://cialischmrx.com/#">buy cheap cialis online</a>

126 axossy axossy | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 0:35 | Reagovat

best way to take viagra
<a href=http://www.viagchranrx.com/#>buy cheap viagra online</a>
viagra coupons
<a href="http://viagchranrx.com/#">buy viagra online</a>

127 Trieria Trieria | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 3:16 | Reagovat

cheap cialis from canada
<a href=http://www.cialischmrx.com/#>cheap cialis</a>
generic cialis 5mg
<a href="http://cialischmrx.com/#">buy cialis online</a>

128 caphsecy caphsecy | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 5:38 | Reagovat

cialis online pharmacy canada
<a href=http://cialischmrx.com/#>cheap cialis online</a>
prednisone and hyperglycemia cialis generic pills
<a href="http://cialischmrx.com/#">cheap cialis online</a>

129 catBoals catBoals | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 14:03 | Reagovat

free viagra voucher
<a href=http://www.viagchranrx.com/#>buy viagra online</a>
when to take viagra for best results
<a href="http://www.viagchranrx.com/#">cheap viagra</a>

130 stable stable | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 17:53 | Reagovat

viagra cialis generic kamagra
<a href=http://www.cialischmrx.com/#>buy cheap cialis online</a>
ed cialis generic
<a href="http://www.cialischmrx.com/#">buy cheap cialis</a>

131 queeleve queeleve | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 18:48 | Reagovat

buy generic cialis online without prescription
<a href=http://cialischmrx.com/#>buy cialis</a>
cialis tabs 20mg
<a href="http://cialischmrx.com/#">buy cheap cialis</a>

132 Actuata Actuata | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 20:14 | Reagovat

cheap cialis india cialis
<a href=http://www.cialischmrx.com/#>buy cheap cialis online</a>
generic cialis soft tab
<a href="http://cialischmrx.com/#">cialis online</a>

133 MonReolf MonReolf | E-mail | Web | 28. srpna 2018 v 23:49 | Reagovat

buy generic cialis online uk
<a href=http://cialiskntrc.com>cheap cialis</a>
sertraline viagra cialis pills
<a href="http://www.cialiskntrc.com">buy cialis online</a>

134 sequefe sequefe | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 0:29 | Reagovat

how many viagra can i take at once
http://viagragenups.com/#

135 Bleance Bleance | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 1:22 | Reagovat

sex cialis pills
<a href=http://cialiskntrc.com/#>buy cialis</a>
buy tadalafil canada cialis
<a href="http://cialiskntrc.com/#">buy cheap cialis</a>

136 Luntee Luntee | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 1:57 | Reagovat

viagra nitrates
http://www.viagragenups.com/#

137 blerge blerge | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 3:11 | Reagovat

cialis order online
<a href=http://www.cialiskntrc.com/#>cheap cialis</a>
generic daily cialis pills
<a href="http://www.cialiskntrc.com/#">buy cialis online</a>

138 Luntee Luntee | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 3:48 | Reagovat

buying viagra online
<a href=http://viagragenups.com/#>cheap viagra online</a>
female viagra fda approved
<a href="http://www.viagragenups.com/#">buy viagra</a>

139 WristWob WristWob | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 4:38 | Reagovat

manufacturer cialis pills
<a href=http://cialisgenwrx.com/#>generic cialis</a>
ed cialis generic
<a href="http://cialisgenwrx.com/#">generic cialis</a>

140 sessyNig sessyNig | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 4:42 | Reagovat

indian viagra
<a href=http://viagragenups.com/#>cheap viagra online</a>
viagra y sus efectos secundarios
<a href="http://www.viagragenups.com/#">viagra online</a>

141 payptof payptof | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 5:58 | Reagovat

price for cialis online pharmacy
<a href=http://cialiskntrc.com/#>buy cheap cialis</a>
order cheap cialis
<a href="http://www.cialiskntrc.com/#">buy cialis online</a>

142 drearce drearce | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 12:03 | Reagovat

generic cialis canada
<a href=http://www.cialiskntrc.com/#>generic cialis</a>
cialis tadalafil 20mg
<a href="http://www.cialiskntrc.com/#">buy cheap cialis online</a>

143 dekOmine dekOmine | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 12:16 | Reagovat

which viagra is safe
http://www.viagragenups.com/#

144 creany creany | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 12:51 | Reagovat

bad credit loans edmonton
<a href=http://x1cashadvanceonlines.com/#>cash advance</a>
payday loans in monroe la
<a href="http://x1cashadvanceonlines.com/#">cash advance</a>

145 Sinfown Sinfown | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 14:07 | Reagovat

generic cialis reviews
<a href=http://cialiskntrc.com/#>buy cialis online</a>
is there generic cialis
<a href="http://cialiskntrc.com/#">buy cheap cialis</a>

146 dorpmulp dorpmulp | E-mail | Web | 29. srpna 2018 v 15:26 | Reagovat

how was viagra discovered
<a href=http://viagragenups.com/#>buy viagra online</a>
buy viagra from canada
<a href="http://www.viagragenups.com/#">generic viagra</a>

147 wheenny wheenny | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 0:14 | Reagovat

credit score company
<a href=http://paydayloansmenear.com/#>payday loans near me no credit check</a>
no fuss payday loans
<a href="http://paydayloansmenear.com/#">payday loans near me open now</a>

148 Seetty Seetty | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 1:52 | Reagovat

cialis 20 mg online
<a href=http://cialisgenwrx.com/#>buy generic cialis</a>
side effects rash cialis 20mg cialis
<a href="http://cialisgenwrx.com/#">buy generic cialis online</a>

149 Emelay Emelay | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 4:34 | Reagovat

bad credit no money down
<a href=http://x1cashadvanceonlines.com/#>cash advance loans</a>
paydayloans com
<a href="http://x1cashadvanceonlines.com/#">cash advance online</a>

150 phelry phelry | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 5:29 | Reagovat

payday loan cash advance
<a href=http://x1cashadvanceonlines.com/#>cash advance</a>
long term personal loan
<a href="http://x1cashadvanceonlines.com/#">cash advance</a>

151 Thoumma Thoumma | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 21:30 | Reagovat

best generic cialis online
<a href=http://www.cialiskntrc.com/#>cialis online</a>
cialis generico online
<a href="http://www.cialiskntrc.com/#">cialis online</a>

152 Enusync Enusync | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 23:21 | Reagovat

lasix and viagra cialis generic
<a href=http://www.cialiskntrc.com/#>buy cialis online</a>
can you buy cialis over the counter
<a href="http://cialiskntrc.com/#">buy cialis online</a>

153 needFese needFese | E-mail | Web | 30. srpna 2018 v 23:48 | Reagovat

o viagra dura quanto tempo
http://viagragenups.com/#

154 viegosy viegosy | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 1:10 | Reagovat

mixing viagra cialis generic cialis
<a href=http://cialiskntrc.com/#>cheap cialis</a>
order generic cialis online
<a href="http://cialiskntrc.com/#">cialis online</a>

155 Treanna Treanna | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 4:45 | Reagovat

prednisone and hyperglycem
<a href=http://cialiskntrc.com/#>cheap cialis</a>
vicodin and cialis generic
<a href="http://cialiskntrc.com/#">cheap cialis</a>

156 Speendy Speendy | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 5:00 | Reagovat

best price buy cialis online
<a href=http://cialischpbrx.com/#>cialis online</a>
woman commercial buy generic cialis
<a href="http://cialischpbrx.com/#">cheap cialis online</a>

157 Omikiree Omikiree | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 5:03 | Reagovat

viagra on steroids
<a href=http://viagragenups.com/#>generic viagra online</a>
how much does viagra cost at walgreens
<a href="http://viagragenups.com/#">buy generic viagra</a>

158 Frautt Frautt | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 11:28 | Reagovat

buy cialis viagra
<a href=http://cialiskntrc.com/#>cialis online</a>
generic cialis any good
<a href="http://www.cialiskntrc.com/#">buy cialis online</a>

159 Kestydat Kestydat | E-mail | Web | 31. srpna 2018 v 11:58 | Reagovat

viagra dosing
<a href=http://www.viagragenups.com/#>generic viagra online</a>
cheapest generic viagra
<a href="http://viagragenups.com/#">online viagra</a>

160 Lewchutt Lewchutt | E-mail | Web | 2. září 2018 v 13:32 | Reagovat

online order cialis overnight delivery
<a href=http://cialiskntrc.com/#>cheap cialis online</a>
order cialis online without a prescription
<a href="http://www.cialiskntrc.com/#">buy cheap cialis online</a>

161 enevyJig enevyJig | E-mail | Web | 3. září 2018 v 1:33 | Reagovat

online cialis
<a href=http://www.cialiscnrx.com/#>cialis</a>
cialis online buy
<a href="http://cialiscnrx.com/#">buy cialis online</a>

162 Intasty Intasty | E-mail | Web | 3. září 2018 v 4:36 | Reagovat

woman and cialis pharmacy
<a href=http://cialiscnrx.com/#>buy cheap cialis coupon</a>
buy cialis one a day
<a href="http://cialiscnrx.com/#">buy cialis online</a>

163 Lewchutt Lewchutt | E-mail | Web | 3. září 2018 v 9:27 | Reagovat

price of daily cialis 20mg
<a href=http://www.cialiscnrx.com/#>cheap cialis</a>
taking without ed cialis pills cialis
<a href="http://www.cialiscnrx.com/#">buy cialis</a>

164 smoossy smoossy | E-mail | Web | 3. září 2018 v 17:34 | Reagovat

which viagra is safe
<a href=http://genericviagraonlinerx.us.com/#>buy generic viagra online</a>
herbal viagra overdose
<a href="http://genericviagraonlinerx.us.com/#">viagra online</a>

165 Skinout Skinout | E-mail | Web | 5. září 2018 v 4:42 | Reagovat

buy now cialis
<a href=http://www.cialiscnrx.com/#>cialis online</a>
cialis offer
<a href="http://cialiscnrx.com/#">buy cheap cialis coupon</a>

166 Treanna Treanna | E-mail | Web | 5. září 2018 v 6:28 | Reagovat

manly cialis tablets
<a href=http://www.cialiscnrx.com/#>buy cheap cialis coupon</a>
cost cialis generic drugs cialis
<a href="http://cialiscnrx.com/#">buy cialis</a>

167 Intasty Intasty | E-mail | Web | 5. září 2018 v 13:28 | Reagovat

viagra and taliban cialis pills
<a href=http://cialiscnrx.com/#>cialis</a>
cialis generic paypal
<a href="http://www.cialiscnrx.com/#">buy cialis</a>

168 cialis cialis | E-mail | Web | 5. září 2018 v 13:34 | Reagovat

Hello!

169 Bobheeme Bobheeme | E-mail | Web | 18. září 2018 v 3:06 | Reagovat

<a href=http://pay2daymyloans.com/#>pay2daymyloans.com</a>

170 GemNeext GemNeext | E-mail | Web | 19. září 2018 v 17:34 | Reagovat

viagra sales in india cialis generic
<a href=http://cialchprx.com/#>buy cheap cialis online</a>
viagra plus cialis pills online
<a href="http://cialchprx.com/#">generic cialis</a>

171 Enrogue Enrogue | E-mail | Web | 20. září 2018 v 4:14 | Reagovat

generic name cialis 20mg
<a href=http://www.cialekds.com/#>buy generic cialis</a>
viagra trial pack cialis 20mg
<a href="http://www.cialekds.com/#">cialis coupon</a>

172 voingex voingex | E-mail | Web | 20. září 2018 v 4:39 | Reagovat

cialis tadalafil 20mg
<a href=http://cialekds.com/#>buy cheap cialis online</a>
us cialis generic vaistas
<a href="http://cialekds.com/#">buy cheap cialis online</a>

173 Seishish Seishish | E-mail | Web | 29. září 2018 v 18:01 | Reagovat

cialis pills online
<a href=http://cialisgendrx.com/#>buy generic cialis</a>
get cialis online
<a href="http://cialisgendrx.com/#">buy generic cialis</a>

174 nedogory nedogory | E-mail | Web | 29. září 2018 v 20:12 | Reagovat

levothyroxine to buy online
<a href=http://genviaonser.com/#>viagra</a>
tadalafil cheapest online
<a href="http://genviaonser.com/#">buy generic viagra</a>

175 nedogory nedogory | E-mail | Web | 30. září 2018 v 19:39 | Reagovat

buying cialis at shoppers drug mart
<a href=http://cialisonbrx.com/#>buy cialis online</a>
viagra onsale cialis pills
<a href="http://cialisonbrx.com/#">cheap cialis online</a>

176 Knopuple Knopuple | E-mail | Web | 2. října 2018 v 21:27 | Reagovat

<a href=http://boarren.com/>boarren.com</a>

177 Opitless Opitless | E-mail | Web | 3. října 2018 v 0:27 | Reagovat

<a href=http://rotamalacbet.com/>rotamalacbet.com</a>

178 fiedoWed fiedoWed | E-mail | Web | 5. října 2018 v 16:11 | Reagovat

<a href=http://cialislfrx.com/>cialislfrx.com</a>

179 Arrams Arrams | E-mail | Web | 5. října 2018 v 18:36 | Reagovat

<a href=http://vilangranrx.com/>vilangranrx.com</a>

180 Errorce Errorce | E-mail | Web | 7. října 2018 v 3:32 | Reagovat

cialis on
<a href=http://cialismerx.com/#>buy cheap cialis</a>
can u buy viagra over the counter cialis generic
<a href="http://cialismerx.com/#">buy cialis online</a>

181 Spammown Spammown | E-mail | Web | 7. října 2018 v 14:22 | Reagovat

paying someone to do uni assignments
<a href=http://writemyessayus.com/#>write my essay online</a>
business plan writers in south africa
<a href="http://writemyessayus.com/#">pay someone to write my essay</a>

182 Payday Payday | E-mail | Web | 10. října 2018 v 13:19 | Reagovat

payday loan com <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">no credit loans</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>credit loans guaranteed approval</a>

183 bethotte bethotte | E-mail | Web | 10. října 2018 v 22:19 | Reagovat

low cost cialis generic
<a href=http://cialisdelta.com/#>cialis</a>
viagra rap buy cialis online
<a href="http://cialisdelta.com/#">buy cialis</a>

184 nedogory nedogory | E-mail | Web | 12. října 2018 v 18:30 | Reagovat

get cialis pills without prescription
<a href=http://viagrakr.com/#>buy viagra online</a>
canadian pharmacy prednizone
<a href="http://viagrakr.com/#">viagra</a>

185 ClusCear ClusCear | E-mail | Web | 15. října 2018 v 20:53 | Reagovat

sale cialis pharmacy
<a href=http://cialisbdrx.com/#>buy cialis</a>
generic cialis 20mg target mexico
<a href="http://cialisbdrx.com/#">buy cialis online</a>

186 Loan Cash Loan Cash | E-mail | Web | 16. října 2018 v 3:06 | Reagovat

personal loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">credit loans guaranteed approval</a> online loans no phone calls <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>personal loans guaranteed approval</a>

187 nedogory nedogory | E-mail | Web | 16. října 2018 v 4:25 | Reagovat

buy cialis online without a prescription buy
<a href=http://cialisbdrx.com/#>generic cialis online</a>
order brand cialis
<a href="http://cialisbdrx.com/#">buy cialis</a>

188 Paydayloan Paydayloan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 4:33 | Reagovat

poor credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">financial debt relief</a> cash advance credit card <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

189 Get A Loan Get A Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 5:15 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans in virginia</a> poor credit loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>bad credit personal loans guaranteed approval</a>

190 GemNeext GemNeext | E-mail | Web | 16. října 2018 v 5:40 | Reagovat

donde comprar viagra en londres
<a href=http://buygenviagra.com/#>buy generic viagra online</a>
mexican pharmacy no prescription needed
<a href="http://buygenviagra.com/#">buy viagra</a>

191 Best Payday Loan Best Payday Loan | E-mail | Web | 16. října 2018 v 18:43 | Reagovat

loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">loans guaranteed approval</a> virginia loans <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loan without credit check</a>

192 Online Payday Loans Online Payday Loans | E-mail | Web | 17. října 2018 v 1:12 | Reagovat

bad credit loans guaranteed approval <a href="https://loansguaranteedapproval.com/">apply for cash loan</a> loans guaranteed approval <a href=https://loansguaranteedapproval.com/>loans guaranteed approval</a>

193 bethotte bethotte | E-mail | Web | 17. října 2018 v 11:22 | Reagovat

generic viagra india pharmacy
<a href=http://x1genericviagra.com/#>best place to buy viagra online</a>
20 mg tadalafil best price
<a href="http://x1genericviagra.com/#">cheap viagra online</a>

194 bethotte bethotte | E-mail | Web | 18. října 2018 v 0:22 | Reagovat

best price for generic viagra
<a href="http://www.buygenviagra.com/#">buy viagra online</a>

195 DeznisLauff DeznisLauff | E-mail | 5. listopadu 2018 v 0:50 | Reagovat

essay writer
http://writemyessayassistant.com - custom writing
  buy a college research paper
<a href="http://writemyessayassistant.com">write my paper
</a> - do my college paper for me
thesis statement for research paper

196 RomertQuiem RomertQuiem | E-mail | Web | 23. listopadu 2018 v 16:51 | Reagovat

viagra in canada
http://viagrawithoutdoctorpharm.com - viagra without a doctor prescription usa
  viagra online overnight quick links
<a href="http://viagrawithoutdoctorpharm.com">viagra no prescription
</a> - value pharmaceutical viagra
swot analysis viagra

197 Georzetig Georzetig | E-mail | Web | 30. listopadu 2018 v 2:47 | Reagovat

customer writing
http://writemyessayassistant.com - write my essay for me
  coursework marking
<a href="http://writemyessayassistant.com">write my essay for me
</a> - dissertation writing services illegal
professional paper writing service

198 Dazidloalk Dazidloalk | E-mail | 4. prosince 2018 v 1:14 | Reagovat

custom report writing
http://essaypromaker.com - custom writing  best college essay
<a href="http://essaypromaker.com">custom writing</a> - thesis help online
article rewriting services

199 Zasonnak Zasonnak | E-mail | Neděle v 17:47 | Reagovat

cbd tincture how to use
http://cbdoilforsales.com - cbd oil for sale
  cbd no effect
<a href="http://cbdoilforsales.com">cbd oil
</a> - how long does cbd last in your system
cbd capsules 25mg

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama