Pozitivní oznam

14. února 2018 v 4:02 | Nyce
Drazí mí věrní :)
Tak se Vám hlásím v roce 2018. Na Valentýna, mám to, ale skvělé načasování.

K jádru věci. Všichni víme, že se strašně moc snažím opět psát, ale nikdy se mi to nezdaří. No teď se mi to zdařilo. Pamatujete si ještě na cykly: Někdo, kdo nejsem a Někdo, kdo bych chtěl být? Tak jsem si to tak pročítala. Bohužel, nemohu napsat další kapitolu neuzavřeného cyklu Někdo, kdo bych chtěl být, protože už to budou čtyři roky, od přidání poslední kapitoly. A já jsem se posinula někam jinám. Takže oficiálně uzavírám cyklus Někdo, kdo bych chtěl být.

Teď ta pozitivní zpráva, pokud budete můžete se těšit na nový cyklus Někdo, kdo jsem. V této povídce se můžete těšit na na charaktery z předchozích dvou cyklů. Povídka se bude primárně odehrávat 12 let po Někdo, kdo bych chtěl být. Nicméně se k některým důležitým momentům chci vracet v retrospektivě. Takže o nic nepříjdete a užijete si pár kapitol z mládí.

A teď něco k vydávání. Zatím mám napsanou první kapitolu. Ráda bych vydávala jednou týdně, ale zaručit nemohu nic, ale ráda bych se pokusila o návrat. Jestli se to nepodaří, tak hold bohužel, ale proč to nezkusit. Důležitá věc, než přidám první, chcete, abych Vám schrnula děj předchozích dvou cyklů? Protože nikoho nemohu nutit, aby četl tak staré a dlouhé povídky, jejichž kvalita je občas dost sporná, v některých kapitolách. Neberte to, jako vydírání, ale než něco přidám, ráda bych tu měla názor tří až pěti lidí :)

Užíjte si Valentýna a já se budu těšit na zpětnou vazbu :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Arya Arya | 14. února 2018 v 16:12 | Reagovat

Ano ano ano ano ano ano ano
aj zhrnutie pls
jedine co si pamatam je ze spolu byvali u rodiny v anglicku :D
omg tak sa tesim

2 Mirek Mirek | 16. února 2018 v 8:10 | Reagovat

Několikrát jsem se k povídkám vrátil, takže nepotřebuji. Ale jestli to pokládáš za vhodné, tak proč ne....
Škoda, že nepokračuješ v  Někdo, kdo bych chtěl být. Rozjíždělo se to zajímavě!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama