O blogu (a o mě)

Shrnutí (Někdo, kdo nejsem a Někdo, kdo bych chtěl být)

17. února 2018 v 2:51 | Nyce
Zdravím mí drazí,
tak nějak se mi podařilo splnit, co jsem předeslala. I když si Mirek nepotřeboval shrnutí, byla jsem již v polovině tak jsem ho dopsala :) . Kdyby vám přišlo, že jsem něco základního opomenula budu ráda za jakékoliv připomínky, otázky či dovětky.
Ještě bych ráda sdělila, že Někdo, kdo jsem bych ráda psala jako povídku, která se dá číst i samostatně, bez znalosti předchozích cyklů, tak aby to bylo čitelné i pro někoho, kdo si nepřečte tenhle článek. A poslední poznámka, ráda bych se v téhle povídce držela konceptu střídání kapitol, jedna ze součastnosti druhá retrospektivní. Užíjte si shrnutí :) A v neposlední řadě děkuji dobrým duším, které se vyjádřily pod poslední článek <3 .

Info

13. dubna 2015 v 1:51 | Nyce-oH
Dneska jsem byla na ADAMS. Bylo to užasné, dobylo mě to energií (v téhle části věty, se nejvíc bojím, že jsem udělala chybu) i když mám, touhu udělat si něco nepěkného, za to jak nepíšu... (protože já strašne chci psát, protože mít svůj blog v tomhle stavu je strašně ubíjející... a ještě víc je ubíjející škola, kdykoliv, kdy si říkám teď už by to šlo (psát) nebo dneska něco napíšu, tak si zaroven dodám, až si splním povinnosti do školy... jenže pak jsem už tak unavená, že raději jdu spát.... Ale... našla jsem si čas psát další info, což asi není moc pozitivní pro vás, ale pro mě ano...

Další věc v seznamu... pročítala jsem si Blogers a jestli to má mít pokračování, tak si pohrávám s myšlenkou, že nenavážu tam kde jsem skončila, ale ten čas co uplynul od doby, co jsem začala psát, by uplynul i v příběhu. Uviděli byste, kdo s kým vydržel a kdo ne, kam se postavy posunuly.... jenže pak už by musel být konec, protože.... by to byl úplně jiný příběh... a říkám si, je fér aby jste minimálně dva roky, čekaly na jeden díl, co by to celé ukončil a ještě by to byl díl z budoucnosti XD No uvidíme...

Někdo, kým bych chtěl být, to mám podstatně promyšlenější... jenže pořád jsem se nedokopala to otevřít...

Pak mám rozepsanou jednorázovku... na Hannibala ... chybí mi poslední stránka... rok... protože nemám čas (za to si zasloužím palec nahorů (ironie level expert/profesinál)

Když jsem končila střední rozepsala jsem si povídku na magický realismus... jen tak pro radost... dva roky v prdeli a kde je povídka? Ano taky tam.

Dneska jsem měla udělat dvě věci do školy... hmmm neudělala jsem ani jednu( teda snažila jsem se, ale když jsem si řekla, že tohle odevzdat nemužu, protože to vypadá spíš, jak výsměch, než cokoliv pod, co bych se mohla podepsat, tak jsem si řekla, tak to mi už nestojí ani za kapku námahy navíc)... a popravdě je mi skvěle...je mi jedno jaký to bude mít následky... :)

Btw: asi jsem sem nasekala mrtě chyb... snad to zítra moje oko uvidí a já si je opravím...

Strašně moc

7. března 2015 v 1:14 | Nyce-oH
Strašně moc si přeji, aby tento blog pokračoval. Strašně moc si přeji vrátit čas, kdy mi bylo 16 nebo 17 a jen jsem psala a psala, i když musím uznat, můj pravopis byl jen pro otrlé (což je konec konců občas i teď :) ) Každopádně vracím se sem a pročítám si své staré články a čím víc to dělám, tím víc na mě leze nostalgie a tím víc mě štve, že nejsem sto našetřit si každý den aspoň hodinku času a psát... A proto píšu tenhle výkec, aby mě něco nakoplo... Když sem něco přibude, tak už to nebude tak děsivě připomínat archiv... Takže tak... :)

Výkec

5. července 2014 v 21:31 | Nyce-oH
Tak jo mí drazí,
začneme období mé aktivity výkecníčkem. J Dlouho jsem přemýšlela, jestli se s vámi upřímně chci podělit o novinky ze svého života,(jelikož neupřímně či polovičatě by to nemělo smysl J ) Co mě od tohoto rozodnutí odrazovalo, bylo, že si to může přečíst každý, ale když se nad tím zamyslím, tak je mi celkem ukradený, kdo všechno to bude vědět, jelikož mě to nijak neočerňuje … Takže pokud někdo, chce vědět důvod mé neaktivity, nechť pokračuje pod perex.

Oznam

30. března 2013 v 20:18 | Nyce-oH
Jsem nemocná...(a musela jsem se teď jsem hodně dokopat, abych vám vůbec dala vědět) Jsem utahaná jak kůň, takže dnes bohužel nebude Někdo, kdo nejsem... protože je to poslední díl chci na něm dát záležet, měla jsem ho rozepsaný a dnes jsem ho chtěla dotáhnout k dokonalosti, jenže... se to všechno po*** ( já už se těšila, že si konečně trochu vylepším skóre a něco dotáhnu do zdárného konce bez komplikací... ni asi mi to hold není souzeno...) Až se trochu zmátořím, což vážně nevím, kdy bude... musím napsat seminárku a až pak semužu věnovat psaní... takže když půjde vše jak by mělo... příští týden to sem dám, když to nepůjde, jak to má jít... tak to bude... vy víte, kde... no jdu si lehnout... mějte se.
Omlouvám se, Nyce

Půlnoční překvapení na mém Maturiťáku

20. ledna 2013 v 16:40 | Nyce-oH
Tak jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o vystoupení našich kluků, protože dle mého to měli úžasný, tak pokut máte chuť se podívat na Labutí jezero a zasmát se, pokračujte podperex...(Ps: Odetinu sukni jsem šila já xD ať se tu nechlubím cizím peřím xD)

Oznam

12. září 2012 v 22:58 | Nyce-oH
Jak jste si mohli všimnout už nějaký čas absolutně nestíhám, protože musím dělat "důležitější" věci, než psát, což mě nemálo déře. Nicméně chci vás poinformovat, jak se to teď s mím psaním má. Začnu u Prázdnin. Jsem v bodu, kdy se Hikariho o otec, již ocitl u Akiho rodičů, takže mi zbývá už jen zakončit jednu scénu a dopsat druhou a nový díl bude na světě, tak snad o víkendu.
Pak bych vám chtěla říct, proč jsem o prázdninách nezveřejňovala Prázdniny, jednoduše protože mě napadla jiná povídka, u které jsem měla víc než nutkavou potřebu nenechávat si ji jen v hlavě, ale pomalinku ji házet i do Wordu, takže jsem psala Prázdnin a zároveň s nimi i tu mojí nutkavou potřebu, kterou jsem nezveřejňovala z jediného důvodu a to jest, protože prostě nechci, aby se mi stalo to, co zatím se všemi kapitolovkami - dlouhé prodlevy atd... takže jsem jí chtěla začít zveřejňovat až jí budu mít zcela dopsanou, zatím jsem u páté kapitoly a jeden díl má kolem tří a půl tisíc slov a víc... ale řekla bych, že jsem tak v třetině... takže asi na dlouhou dobu nic¨a nebo budu skákat v ději a viděla bych to pak, že jsem v půlce, což by bylo optimištější. Kdyby někoho zajímalo o čem to je stačí říct a napíši víc ... Takže zatím asi tak :) ....

Oznam...aneb trocha ironie neuškodí

3. ledna 2012 v 23:18 | Nyce-oH
Je celkem parádička pomalu zjišťovat, že už mi dochází síly i na to, co mě baví. Je celkem parádička přijít si tak domů mít fůru času, ale raději padnout do postele a pokoušet se o nemožné, tedy usnout. Je opravdu supr cítit se jako otloukánek, tak jako kdyby všechno spiklo proti mne a úplně nejvíc mě těší, že tři lidi, kteří se sice znají, ale nekomunikují spolu, mají ve stejnou chvíli, stejný nápad a snad největší potěchu mi činí to, že já si vytáhla onoho pomyslného černého Petra! ( což znamená, má povídka je v háji, protože jsem nebyla dostatečně rychlá s jejím zveřejněním, nebo spíš se samotným dopsáním, ale když je někdo lenoch, nemůže ukazovat prstem na ostatní) Tak asi smůla pro mě XD
Nicméně :) Já nejsem otloukánek a i když nemám energii, tak se aspoň budu snažit postavit se zpět na nohy... Omlouvám se, že jsem o sobě nedala vědět dřív, ale nějak jsem na to neměla ani chuť, ale to už je teď každopádně pasé.
Je tu nový rok, nové nápady, staré resty a spoustu prostoru proto, aby všechno bylo jinak, než loni... před loni... a před před loni XD...
Doufám, že jste četli se stejnou nadsázkou, s kterou jsem já psala, protože někdy hold zbývá jen sarkasmus, abych se nezbláznila XD
Vaše Nyce-jednojaká-oH

Krok do předu, tři kroky do zadu

27. března 2011 v 12:06 | Nyce-oH
Taky si někdy přijdete plní energie a tak? Že vás nic nemůže složit a pevně jste přesvěčení o tom, že už to bude jen lepší?
Pak uděláte krok do předu a chcete udělat ještě další, ovšem to už ne...jako by vás něco táhlo do zadu... v mém případě jde o to, že jen co jsem se začala trochu víc zaobírat svým blogem a povídkama tak bum bác onemocním, což měteda pěkně nas*alo, jelikož jsem byla shopná prospat 27 hodin a pořád jsem neměla dost, v životě mi nebylo tak mizerně, ale už je to lepší, sice jsem se vrátila k osmi hodinám spánku, ale pořád se pokouším vysmrkat si mozek z hlavy, která mě pak neskutečně bolí, ale to nějak přižiju jsem přece velká holka...včera jsem rozepsala další díl prázdnin jestli si na ně ještě pamatujete plus mi ještě zbývá dodělat pár stránek k poslední kapitole nula procent a bude, tak uvidíme jak se s tim poperu.

Blog...

28. února 2011 v 13:48 | Nyce-oH
Takže včera jsem si změnila vzhled blogu... a v noci vr tři ráno jsem s ním byla spokojená , ale jestli někomu nevyhovuje pozadí či písmo, jelikož se mu to zdá málo kontrastní klidně to změním... uvidíme jak moc budu tenhle týden akční protože mám prazdniny... možná bych si mohla konečně udělat pořádek v rubrikách.... jinak píšu nula procent... další díl bude určitě dnes hotový a po tom bude následovat pokračování... a pak konec...

To, co se dělo a dít bude

29. ledna 2011 v 21:04 | Nyce-oH
Dlouho jsem se neozvala a dlouho nic nenapsala...
Pokut chcete vědět, co jsem dělala a jaké mám plány do budoucna tak následujte pod perex....

Dilema

10. ledna 2011 v 18:57
Jen aby ste měli přehled já píšu... to co jsem slíbila další díl Nula procent který tu měl být už před dvouma týdny, ale mám problémek... rozepsala jsem se a to, že celkem dost...takže mám otázku...stejně to budu muset rozdělit navíc částí, takže chcete, abych to sem přidala až to bude hotové, aby jste to měli hezky pohromadě XD (vidím to tak na tuhle neděli XD) a nebo chcete první část už teď a na konec si počkáte do té neděle...?
Jde mi jen o to, aby jste nemysleli, že na tom nepracuju a že tu ten závěrečný díl nebude... :)
Vaše Nyce-oH

Novoroční výkec (plus malá hádanka, kdo uhodne tomu napíšu povídku na jeho přání Ps: myslím to vážně :))

1. ledna 2011 v 17:05 | Nyce-oH
Ráda bych Vám všem, co chodíte na můj blog, popřála vše nejlepší do roku 2011... :)
A zároveň bych trochu z rekapitolovala rok 2010...
V uplynulém roce, jsem se hodně změnila, jak z té dobré stránky tak i v té stiné...
Seznámila jsem se Sei, se kterou spolupracuji na FF na Bleach a která mě toho hodně naučila, třeba i to, že sex se dá roztáhnout na pět stránek a né schrnout do dvou řádků :)
Tak jsem sem tam zlenivěla, ale i to se stává, ale možná je to tím, že rok 2011 trvá jen pár hodin, ale věřte mi jsem tak plná energie, že nějak věřím tomu, že v tomhle období budu hodně aktivní (ano naivita mě neopustila, pořád se mě drží :) )
Pod perex pak přidám svou fotku, aby jste si už nemohli myslet, že zatímhle blogem stojí zaostalejší inteligence někde z vesmíru z planety, kde neznají pravopis(já vím neměla bych si z toho dělat srandu a zapracovat se na sobě, což taky udělám, ale podle mě je taky důležité umět se zasmát vlastní debilitě:) )

Tak a teď vám dám tu hádanku (čistě jen prooživení, člověk co je zapálen do té věci jako já... bude vědět hned... možná chci také zjistit jestli někdo takoví existuje XD ale kdybych nebyla do toho takoví blázen tak se přiznám, že bych nevěděla o co jde :))
takže, co po vás chci... do komentářů by jste mi mohli napsat kdo by to byl:  Chris Criss (kdyby existoval, Chris Criss kterého myslím, není reálný) a jak jste na to přišli...
Prvnímu, kdo na to příjde napíšu povídku na jeho přání ... :)


a teď už ta mé slibované fotka... podperex doporučuju jen  osobám s pochobení... pokut takoví nejste a nezalíbí se vám, co uvidíte, tak je to váš problém protože já vás varovala XD

Vaše Nyce :)

Dess

6. listopadu 2010 v 17:30
Tak jsem dnes změnila vzhled blogu....
Ne že by se mi minulý okoukal a zprotivil, ale změna je život...
A navíc mě zas posedla HP touha xD
Takže v záhlaví je obrázek mladého Brumbála a Grindenwalda(doufám, že moc nekomolím jeho příjmení...) taková srdcovka... :)

Nyce is so happy

4. listopadu 2010 v 18:53
PC  konečně je u mě drahoušek zase mi ho vymlatila eletrika, ale tentokrát se vše zachovalo, bože já jsem tak štasná, asi jsem vážně závislák... xD ale to je jedno důležitý, že mohu psát o víkendu konečně něco zveřejním doufám... ale teď mě čeká hnusná chemie.... fujky....

Hádejte, co se stalo?!

27. října 2010 v 11:13 | Nyce-oH
Ten šmejd zase nefunguje, mluvím o svém výsostném počítači už mě to celkem  čtyři hvězdičky.... jsem o prázdninách chtěla  psát a psát...uvidíme....jak to dopadne...

další výkec...

16. září 2010 v 18:58 | Nyce-oH
Mám dobrou zprávu *teda jak pro koho, dodá a kysele se ušklíbne* žiju XD... Jako já vím je to tu celkem mrtví a já momentálně chorám... ale nějak jsem se dokopala abych psala další díl k Prázdninám, tak tu snad za nedlouho přibude... no možná sem dám písničky, co poslouchám... aby jste věděly, jak příšerný a mixovací v kus mám XD ... tak pod perexem jen pro odvážné XD...

Pohřeb..

19. srpna 2010 v 11:18 | Nyce-oH
Moje láska zahynula při bouři, když drasticky vypli elektriku, a j už jsem jí nestačila zachránit a vypojit ze zásuvky... všechny má data jsou tedy nezávratně pryč.... u povídek mě ani nemrzí ty co mám tady ... to je snad jediný štěstí.... ale takoví ty starší .. co byli rozepsaný a já je nezveřejnila ... jsou v tahu..... mno takže nemá cenu čekat až bude pc doma , ale rouvnou můžu psát..... jenže jsem nasraná ...takže nevim....

Oznam

18. srpna 2010 v 14:21 | Nyce-oH
Takže jen, aby jste věděli o mé debilitě...odvezli mi komp nevím, kdy se mi mi má láska vrátí...(myslí pc, jak jinak) vrátí a jestli bude celá i s povídkami, co jsem v ní měla...ale mám naprosto dokonalého bratra, který mě nechá na svém noteboku...jenže mohu tu být, jen když on bude v práci nebo s přítelkyní... mno takže tím to vám chci zdělit, že nevím jak to bude s povídkami... nejvíc by mě štvalo, kdyby se mi všechny smázly.... jináč vím, že je tu osoba, která může říkat... já ti to říkala....ale jestli se ta osoba má jen trochu ráda tak to říkat nebude...protože by ve mě mohla vyvolat Hysterku...xD.... ale jak tak přemýšlím možná by se něco mohlo objevit, i když má láska bude pryč...ale nic neslibuji...
Vaše Nyce-oH 

Změna

31. července 2010 v 17:03 | Nyce-oH
Tak jak jste si mohli povšimnout změnila jsem si des...
Ten starý už tu byl dlouho...pracuji naprázninách, ale nevím jestli ji dnes ještě dodám...
K nám do města přejela pouť xD jako ne že bych tam musela být ... ale ti rodiče ti rodiče xD...rádi mě všude tahají s výmluvou že je to jednou za rok tak ať se přemohu...no upřímě já se zas tak moc nepřemáhám xD...
Budu se snažit...dodat P...
Vaše Nyce, kterou bolí hlavička :)
 
 

Reklama